redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Dr Verey's Plus
Samuel Gawith
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

3.9
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

3.5

Gorszy Brat

Znowu katar, znowu wachlarz tabak do zażywania został ograniczony do minimum. Wilgotne produkty odeszły w cień, te bardziej suche uśmiechały się do siebie nawzajem wiedząc, że spośród nich zostanie wybrana jedna-dwie, które będa przez tydzień stale i wiernie zażywane.

Wybór padł, trzeci raz z rzędu w takiej sytuacji, na Dr Verey's Plus. Przyjemne z pożytecznym, aromat z oczyszczeniem idą razem w parze. To pierwsze krótko mówiąc przywodzi mi na myśl klasycznego medyka ze wzmocnioną nutą ziołową. Mocny, jednak niezbyt agresywny(chyba, że aplikujemy na podrażnioną śluzówkę) mentol, do tego bliżej niezidentyfikowana mieszanka ziołowa. Bardzo ładnie się uzupełniają, a efekt przywodzi na myśl bardziej właściwości oczyszczające, niż tabakę relaksacyjną. A nos czyści lepiej, niż Pronto podłogi. Jedno zazycie na godzinę wystarcza, aby z nosem mieć spokój. Wg mnie, sprawdza się w tej roli dużo lepiej, niż Medicated 1790, czy też Medicated No. 99.

Tabaka jest zmielona w pył, drobny nawet jak na wyrób tej firmy, zawiera jednak troche więcej wilgoci. Pudełko typowe dla producenta, nie ma się co rozpisywać.

Dr Verey's Plus mogę polecić wszystkim, którzy mają dość zatkanego nosa, jak i tym chcącym spróbować całkiem oryginalnej tabaki typu medicated. Zdrowie!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Kompozycja aromatu
Wilgotny pył
Przeczyszcza
Minusy Tabaki
Cięzko wyciągnąć konkretny zapach
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
habanero Napisane przez habanero
Grudzień 05, 2013
Czy tylko ja tu czuję coś w rodzaju moreli z Gawith Apricot Poschla, czy mam organoleptyczne zwidy?
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1