redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Apple
Apple Hot
Samuel Gawith
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Październik 12, 2012)
Ocena ogólna 

4.6
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

5.0

APPLE

Piękny wakacyjny poranek. Słońce delikatnie ogrzewa moją twarz, rosa z bajecznym brzękiem spływa ze źdźbeł trawy i spływa na moje bose stopy. Spacerując tak po ogrodzie napotykam wielką jabłoń. Kusi mnie, aby zerwać jabłko i nagle spod poplątanych korzeni wypełza wąż… Ale nie taki zwykły, tylko olbrzymi i namawia mnie, abym zerwal jedno, małe, zielone jabłuszko. Pod presją jaką wywierał na mnie gad, zerwałem i skosztowałem, przyznałem, że faktycznie jest wyjątkowe. Nie smakowało jak zwykłe jabłko, tylko jak szarlotka. Gdy tylko odwróciłem się za siebie, wąż rozpłynął się jak kamfora. I tym oto sposobem zgrzeszyłem kosztując zakazanego owocu. Tak właśnie kojarzy mi się obcowanie z kolejnym wyjątkowym produktem, jaki oferuje nam Samuel Gawith, czyli Apple (jabłko). Tak jak mówiłem w smaku powinno być czuć jabłko, za to ja wyczuwam coś a la hmm… mus jabłkowy, używany do upieczenia szarlotki. Przejdźmy teraz do szczegółowych walorów smakowych. Tak jak we wszystkich Samuelach główną rolę odgrywa tytoń. Suchy, o jasnej barwie, o konsystencji proszku. Jednym słowem, typowy anglik. Jabłko jest tu tylko wspaniałym dodatkiem, który w tle pięknie komponuje się z wysokiej jakości tytoniem. Jeśli chodzi o tabakierkę, to jest taka sama jak wiele wyrobów Berdarda, czyli na boczna zasuwkę. Tabakierka jest koloru czarnego i jest dziesięciogramowa. Z przodu mamy naklejkę z nazwa producenta, zieloną ramką i zielonym jabłku na białym tle. Ogólnie do tabaki nie mam żadnych zastrzeżeń, z wyjątkiem tego, że jabłuszko mogłoby być odrobinę bardziej wyczuwalne. Im dłużej zażywamy tę tabakę, tym bardzie wyczuwamy to jabłko, a właściwie, w moim odczuciu- szarlotkę. Jest to produkt dopasowany do zaawansowanych jak i początkujących tabaczników. Cena w jakiej ją nabyłem to 7 złotych. Dziękuję, pozdrawiam. Wasze zdrowie, Snuff!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Tradycyjny angielski tytoń
- Praktyczna i śliczna tabakierka
- Przenikliwy aromat
- Szarlotka
Minusy Tabaki
- Jak dla mnie brak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Ego Napisane przez Ego
Październik 12, 2012
Ciągniemy, póki nie zaczzniemy wymiotować. Po dłuższym zażywaniu faktycznie czuć jabłko. Zdrowie! :)
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1