redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Chocolate
Chocolate Hot
Samuel Gawith
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Samuel Gawith Chocolate

SG Chocolate to kolejny wyśmienity produkt od tego producenta. Fakt, za niektórymi produktami tej marki nie przepadam ale czekoladka podbiła moje serce.

Cena w jakiej można nabyć ta tabakę wacha się w przedziale od 6 do 8 zł, przynajmniej mi się taki przedział cenowy udało spotkać.

Co bardzo mi się spodobało w tym produkcie? Szczerze, chyba wszystko ponieważ tak jak sobie wyobrażałem ten produkt dokładnie tak wyglądał.

Spodziewałem się ciemnego odcieniu brązu podchodzącego pod czerń oraz suchego drobno zmielonego proszku i właśnie taki dostałem. Z tego faktu już byłem bardzo zadowolony. Pasowało by nadmienić parę słów o tabakierce. Tabakierka standardowa dla producenta, ale od pewnego czasu zmienili etykietkę nad czym bardzo ubolewam ponieważ ten stary wygląd jakoś bardzo jest dla mnie sentymentalny. Dlaczego? Sam właściwie nie wiem, ale jak sobie przypominam jak dawniej można było kupić SG z elegancką skromna czerwoną naklejeczką w białej akrylowej tabakierce (teraz czarny akryl) to aż łezki napływają do oczu a serce lekko kłuje z tęsknoty. Nie powiem, nowy wygląd mi się podoba ale uważam że te tabaki są bardzo tradycyjne i naklejanie na nie takich młodzieżowych nalepek jest troszkę nie stosowne . Tak wiem czepiam się detali. Zostawmy już te sentymentalne wspomnienia, jeśli chodzi o teraźniejszą naklejkę jest bardzo tak jak mówiłem młodzieżowa, brązowa z … Fikuśnym napisem przez środek opakowania Chocolate i maluśkim logiem producenta u góry.

Strasznie się rozpisałem na temat naklejki przepraszam za to. I teraz najciekawsza rzecz do opisania czyli walory smakowe . Tabaka jest bardzo przyjemna w odbiorze, wchodzi delikatnie w nozdrza i nie spływa zbytnio drastycznie. Zaraz po wciągnięciu czujemy tytoń jak zwykle wysokiej jakości ( w końcu to SG, do czegoś to zobowiązuje). Po chwili wyczuwamy wspaniały delikatny nie przesłodzony aromat czekolady. Zaczyna tu się robić ciekawie ponieważ, czekolada jest raz słodka a momentami gorzkawa. Czego to jest zasługa szczerze, nie wiem ale mi się to bardzo podoba. Podsumowując jest to produkt bardzo łatwy w odbiorze, oraz moim zdaniem bardzo dobry żeby zmienić swoje upodobania z Poschla na coś innego bardziej stanowczego i tradycyjnego. Zapach SG Chocolate pozostaje dość długo w nozdrzach przez co ocena rośnie znowu do góry. Jak dla mnie jedna z bardziej wybitnych tabak o tym walorze smakowym .
Pozdrawiam Bonczi wasze zdrowie . SNUFF !!!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Jakość
- Cena
- Tabakiera
- Tytoń
- Naturalna czekolada
Minusy Tabaki
- Brak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or