redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Strawberry Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.7 (8)
9185   0   1   0   0   0

Recenzje użytkowników

2 reviews with 2 stars

8 reviews

 
(4)
 
(1)
 
(1)
 
(2)
1 star
 
(0)
Ocena ogólna 
 
3.7
 
3.5  (8)
 
4.5  (8)
Access restricted to members. To continue register or
Powrót do pozycji
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  
 
Sortowanie 
 
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Castorp
Ocena ogólna 
 
1.6
Ocena smaku 
 
1.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Porażka

Od razu powiem, że tabaki tej dał mi spróbować kolega ze szkolnej ławy. Wiedział on, że tabaczę i pewnego pięknego dnia sprawił mi niespodziankę tą tabaką. Jako, że ma on przewlekły katar, nie mógł jej spróbować i dał mi ją do zrecenzowania, sypiąc mi na rękę sporą dawkę specyfiku. Szczęściem jest, że jej nie spróbował, bo ta tabaka to rzecz nie warta zachodu. A teraz koniec osobistej wycieczki.

Tabaka ta jak inne SG jest pylista. Pył aż gryzie w nos, o ile tam trafi, gdyż bardzo, bardzo łatwo ją nieopatrznie zdmuchnąć. Kolor piasku. Mocne zmielenie. Niemożebnie sucha.

Truskawka...jest wiele tabak truskawkowych, acz ta nie jest produktem wybitnym na ich tle. Truskawki nie czuć wcale. Po przebiciu się przez pył w nosie czuć delikatną truskawkę, ale od tabaki o tym zapachu spodziewałam się stuprocentowego zapachu, mocnego truskawkowego kopa.

Kolejna przygoda z SG nie zakończyła się dobrze. Nie polecam jej dla amatorów, gdyż ich zniechęci do tabak. Po Black Coffee i Peach, kolejna porażka (moim zdaniem) Samuel Gawitha. Not my cup of tea, jak rzekliby Anglicy.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Ładna tabakierka, acz ma swe wady
Minusy Tabaki
- Niepraktyczna tabakiera
- Nie czuć truskawki!
- Istny pył
- Dostępność
- Nie warta swojej ceny
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 
 
1.8
Ocena smaku 
 
1.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Bardzo ładne opakowanie i to koniec plusów tego wyrobu, jest to mój pierwszy SG i wątpię czy jeszcze kiedyś na jakiegoś się skusze. Gdy powąchamy tabakę wyczuwalny jest aromat mocno chemicznych truskawek, który po zażyciu staje się nieznośnym smrodem perfum 60latki. Będąc dzień później w pewnym markecie, przechodząc przez dział chemia kolega zwrócił moją uwagę na otaczający nas zapach SG, po chwili poszukiwań odnaleźliśmy źródło zapachu, którym były czerwone świeczki zapachowe. Gdyby takich świeczek zapach widniał na opakowaniu, uznałbym ją za najwierniej oddającą swój aromat tabakę na świecie. Na pewno jest oryginalna, ale czy to wystarczy?

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2