redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Original Hot

FilekFilek   Luty 25, 2012  
 
0.0
 
4.4 (1)
5512   0   0   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Toque Tobacco

Parametry tabaki

Smak tabaki
Mentol, tytoń
Waga tabaki
5g
Opakowanie
Plastikowe

Toque

Silver Dollar

 

Original 

Recenzje użytkowników

1 reviews

Ocena ogólna 
 
4.4
Ocena smaku 
 
4.5  (1)
Ocena opakowania 
 
4.0  (1)
To write a review please register or
(Updated: Sierpień 18, 2013)
Ocena ogólna 
 
4.4
Ocena smaku 
 
4.5
Ocena opakowania 
 
4.0

SILVER DOLLAR ORIGINAL

SilverDollar to bardzo rzadki produkt, na miarę Ozony Anis czy Katarzyny Poschla.

W każdym bądź razie seria dolców została wyprodukowana głównie na rynek amerykański. Można bardzo rzadko spotkać ten produkt, w jakiejś lepsze trafice czy tam w Internecie owszem, ale mimo tego jest on rzadkością.

W moim wypadku jest to tabaka zdobyczna, jej cena na Fajkowo.pl wynosi 7,50zł. Producentem tego małego cudeńka jest nasz kochany poczciwy Toque. Moja kolekcja dolców składa się z 6 produktów z tego co się orientuję, tabak tej Seri jest bodajże 12.

I tak jak ostatnio wspominałem w temacie „co zażywasz”, zaczyna mi ten produkt coraz bardziej smakować no i oczywiście pomału się kończyć. Mowa tu o SD Original.
Parę słów na temat tabakierki: tabakierka jest prześliczna, wzorowana na Ozonach Alojzego.

Okrągłe pudełeczko ma na przedzie piękną niebieską naklejkę z pieniążkiem, pod którym jest szarfa z nazwą produktu, oraz ostrzeżenie. Dół jest plastikowy, góra aluminiowa, a otworek z którego sypie się snuff jest oczywiście z boku. Tabakiera posiada jedną kolosalną wadę. Mimo tego że jest śliczna, nota poleci o oczko w dół z tego względu, że tabaka wchodzi w prowadnice przez co momentami jest ciężko ją przekręcić i jest nieszczelna ( mam tak w sześciu różnych produktach SD ).

Pora na walory smakowe. Powiem szczerze, do końca tabaki nie odkryłem, bo cóż to tylko 5 g na poznanie aromatu? Tyle co nic. Ale mimo tego postaram się Wam przybliżyć walory smakowe, zaraz zaraz, najpierw konsystencja.

Pozwólcie, że nasypię sobie...Barwa jasny brąz, drobno zmielona, lekko wilgotna na moje oko, podkreślam słowo” lekko”. No w końcu przechodzimy do pointy .

Tak jak mówię, uważam że nie poznałem do końca aromatu, gdyż dysponowałem tylko 5g ale oto co udało mi się wychwycić. Zaraz przy wciągnięciu czujemy dużą moc, która wraz z częstotliwością dawkowania zanika ale daje i tak o sobie pamiętać. Na pierwszy plan wskakuje nam delikatny chłodek, czujemy mentol, ale ten mentol jest niezwykle szlachetny, delikatny i subtelny.

Po paru chwilach ucieka pozostawiając po sobie tylko ochłodzone nozdrza i wskakuje nam w tym momencie nuta tytoniowo... No właśnie, jaka? W pierwszej chwili czujemy słodycz? Tak!

Jest tu coś delikatnie słodkiego. Zaraz po słodkiej woni wskakuje zapach w moim odczuciu cytrusów, chociaż nie jestem do końca ich pewny. Pewny jestem za to tego, że obcowanie z tym snuffem jest wielką, a nawet pokusił bym się o określenie ogromną, przyjemnością. Proszek, który zadowoli na pewno nie jednego kolekcjonera i sprawi wiele radości.

Tabaka rzadka, co czyni ją bardziej wyjątkową.

Jest to moja opinia, ale wysnuffałem jakieś 4,5g z 5. Jak każdy tabacznik wie, jest to praktycznie tyle co nic, by poznać aromat. Dzięki pozdrawiam.

Do zobaczenia z tym produktem, na video recenzji.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Ciekawa
- Rześka
- Śliczna tabakierka do kolekcji
Minusy Tabaki
- Tabakierka jest nie szczelna.
- Proszek wchodzi w prowadnice.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner