redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Strawberry
STOK
by Administrator     Styczeń 19, 2011    
(Updated: Kwiecień 24, 2011)
Ocena ogólna 
 
3.8
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
3.0

STOK Strawberry

STOK Strawberry to moja pierwsza tabaka od "renifera". Kupiona z ciekawości i ochoty na truskawki zimą.

Opakowanie:
Tabaka jest zamknięta w okrągłej puszeczce o ładnym wyglądzie. Puszka jest szczelna nie tak jak w przypadku Medyka. Jednak tylko tyle dobrych rzeczy można o niej powiedzieć. Aby dostać się do tabaki należy namęczyć się ze zdjęciem wieczka, ponieważ potrafi się zacinać, aby temu zapobiec opakowanie powinno mieć gwint albo najlepiej dozownik taki jak w przypadku Ozony Orange. Kolejnym problemem jest zamykanie. Aluminiowe rogi są proste przez co przez co ciężko równo trafić wieczkiem aby go zamknąć, szkoda że nie są one zaokrąglone do środka, bardzo by to ułatwiło tą czynność.

Wygląd:
Po zdjęciu wieczka z tabakierki naszym oczom ukazuje się grubo zmielona brązowa i bardzo puszysta tabaka. Jest puszysta jak bita piana :)

Smak:
Na początku zapach tabaki przypomina trochę chemiczne truskawkowe cukierki lub lizaki. Po głębszej analizie zapach staje się naturalny jakbyśmy jedli świeże dojrzałe i soczyste owoce prosto z krzaczka. Zapach jest intensywny i długo gości w naszym nosie dając nam wielką radość. Puszysty proszek jest łagodny dla naszego gardła.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Zapach
- Puszystość
- Cena
Minusy Tabaki
- Opakowanie
- Może być trochę za słodka
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or