redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Strawberry
STOK
by Administrator     Styczeń 19, 2011    
Ocena ogólna 

4.7
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

3.5

pełnowartościowa owocówka

Żeby się zbytnio nie rozpisywać to na wstępie powiem, że jest to moja pierwsza tabaka STOKa
Jest na tyle dobra, iż dzięki niej postanowiłem wypróbować również inne smaki..

Na pierwszy rzut wyczuwam delikatny mentol który po chwili miesza się z intensywną truskawką (choć czasem zdaje mi się, że jest to poziomka)
Obydwa zapachy mieszając się ze sobą, znakomicie się uzupełniają tworząc bardzo przyjemną tabakę zarówno dla nowicjuszy jak i doświadczonych, szukających czasem odmiany.
Tabaka nie gryzie i nie spływa (tak przynajmniej jest w moim przypadku)

Jest to jedna z moich ulubionych owocówek. Między innymi dlatego iż nie wyczuwam tutaj chemii a wręcz mogę sobie wmówić, że jadłem przed chwilą świeże truskawki ;)

Po dłuższym stosowaniu może się troszkę znudzić, dlatego zalecam wciągać ją raz na jakiś czas....a na pewno zawszę będzie chciało się do niej wracać

Odnośnie pudełka i wyglądu to może nie jest jakoś graficznie zaawansowane ale patrząc pod kontem innych smaków STOKa to wszystko fajnie się ze sobą łączy, co sprawia, iż jest to bardzo charakterystyczna i rozpoznawalna tabaka
Jak dla mnie jedynym minusem w nowym plastikowym opakowaniu jest to, że czasem ciężko tabakę otworzyć (przesuwane wieczko musi się wyrobić by było ok)

Ostatecznie uważam, że jest to pełnowartościowa owocówka, która w 100% spełnia nasze wcześniejsze wyobrażenia i oczekiwania

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- aromat truskawki
- cena
- długo czuć w nosie
- jest taka jaką by się chciało by była..
Minusy Tabaki
- dla niektórych może okazać się zbyt słodka
- nowsze plastikowe pudełka trudno czasem otworzyć
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or