redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Banana
Banana Hot
STOK
by Administrator     Styczeń 19, 2011    
(Updated: Marzec 14, 2012)
Ocena ogólna 

2.4
Ocena smaku 

2.0
Ocena opakowania 

4.0

Nie tak miało być....

Po świetnym truskawkowym STOKu postanowiłem sięgnąć również po inne smaki. W moje ręce wpadł tym razem Banan.

Od razu powiem, że moja opinia na temat tego produktu nie będzie pochlebna. Po pierwsze dlatego, iż nie może on się równać ze wcześniej wspomnianą truskawką. A po drugie dlatego, że banan jest moim ulubionym owocem który producenta STOKa troszkę skrzywdził.

Czarna, ta nowsza tabakiera z odsuwanym wieczkiem jest wygodna. Kolorystyczne nawiązanie do banana jest, więc nie będę się w tej kwestii czepiał (choć nie jestem pewien czy jest to odpowiednie opakowanie do tego typu tabaki)

Schody zaczynają się tuż po otwarciu pudełeczka;
Zapach jest średnio przyjemny....może troszkę przypomina oryginał ale nie jest zbytnio zachęcający.

To co chyba najbardziej mnie zirytowało to walka z wysypaniem zawartości......robiłem to dosłownie 5min! Wstrząchałem pudełeczko, uderzałem o blat, a nawet dzióbałem tabakę wykałaczką by choć trochę wyleciało..
Proszek jest po prostu za gęsty i za wilgotny. Zbija się w grudki które nie chcą wyjść (dlatego polecam wybór banana w starym okrągłym pudełku)
Dodatkowo trzeba wysypywać na stół bo próba zrobienia tego na dłoni kończy się dosłownie zabrudzeniem całej ręki..

Odnośnie smaku to spodziewałem się czegoś zupełnie innego.
Wyobrażałem sobie dobrego, słodkiego, dojrzałego banana ale niestety na wyobrażeniach się skończyło.
Jeżeli w ogóle wyczuwa się w tej tabace banana to jedynie zapach skórki z tych małych, zielonych, niedojrzałych, kwaskowatych owoców..

Dodatkowo tabaka zapycha nos. Grudki czuć nie tylko w nim ale również w ustach.

Podsumowując;
Bananowy Stok nie rzuca na kolana.
Ja osobiście bardzo się zawiodłem, szczególnie patrząc pod kątem innych tabak tego producenta.

Spróbowałem raz i wystarczy...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- wygodne pudełko (patrząc pod kontem jedynie pudełka)
- sam nie wiem...
Minusy Tabaki
- bardzo niewygodne pudełko (patrząc pod kontem całości)
- nie orzeźwia
- słabo odwzorowuje prawdziwe owoce
- zbija się w grudki
- za wilgotna
- obniża loty innych STOKów
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or