redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Charlotte
Charlotte Hot
STOK
by Pastor     Czerwiec 29, 2011    
(Updated: Marzec 14, 2012)
Ocena ogólna 

3.6
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

4.0

Za dużo ciasta, za mało jabłek..

Tak jak w tytule.....STOK Charlotte to jak szarlotka w której jest za mało jabłek..

Nie będę jej ani chwalił ani krytykował bo sam do końca nie wiem co o niej powiedzieć.

Myślę, że producent mimo iż chciał stworzyć tabakę o smaku jabłka, sam się troszkę rozczarował rezultatem i nazwał ją Charlotte zamiast Apple.
Na pewno na nazwę Apple, tabaka ta by nie zasługiwała.
Trafniejszą nazwą jest faktycznie Charlotte, gdyż gdzieś tam w głębi między mąką i proszkiem do pieczenia ;) można doszukać się posmaku jabłka. (zielone papierówki)

Co do konsystencji to tabaka STOKa jest wilgotna, grubo zmielona ze skłonnością do zbijania się w grudki.

Wysypując ją na dłoń, mikro grudki rozsypują się po całej ręce i trzeba je ostatecznie zebrać w jedną kupę.

Ci którzy chcieli odnaleźć w tej tabace soczyste jabłko z polskiego sadu na pewno się zawiodą.
Tak jak już wspomniałem, delikatnego smaku jabłka można się gdzieś doszukać ale nie jest on ani intensywny ani nie wybija się na pierwszy plan.

Podsumowując;
STOK Charlotte to jak szarlotka robiona masowo do marketów....można zjeść ale szału nie robi.

PS. dałem ją spróbować 5 osobom, nie mówiąc uprzednio o jej 'smaku'
Nikt z testujących nie wspomniał NIC o jabłku ;)

aaaaa i jeszcze zupełnie na koniec to ja osobiście czuje posmak pigwy ;)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- wygodne opakowanie
- przyjemny zapach
- cena
- plus za chęci ;)
Minusy Tabaki
- rozsypuje się po całej ręce
- za mało w tym jabłka
- wciągałem tabakę nosem to czemu czuję ją w zębach(?!)

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or