redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Pinya Hot
STOK
by Nitzo     Marzec 28, 2012    
(Updated: Marzec 13, 2013)
Ocena ogólna 
 
4.5
Ocena smaku 
 
4.5
Ocena opakowania 
 
4.5

STOK PINYA

Stok Pinya to kolejny produkt tej marki który mnie zafascynował. Pragnę dodać że jest to tabaka z naszego ojczystego kraju. Większość fazowiczów pewnie stanęła by na tym etapie recenzji a szkoda, ponieważ ta tabaka jest naprawdę bardzo smaczna! Kierując się serwisem TOP25SNUFF i opisem u pana Taganzy jest to tabaka o czystym smaku ananasa pomieszanego z zielona herbata, nie powiem, bardzo ciekawe połączenie, a jak wygląda faktycznie o tym za chwilę.

Na wstępie pasuje powiedzieć parę rzeczy na temat tabakierki. Jest standardowa dla tego producenta 8g, akrylowa na boczny suwaczek ( identyczna jak ma Paul Gotard tyle ze inna szata graficzna rzecz jasna) ze skromną ale bardzo elegancką naklejka, w sumie pozostawia ona wiele do życzenia ale się w tym momencie czepiam. Mamy przecież na naklejce Jelonka, mamy napis Stok, Pinya czego więcej w sumie potrzeba?
Cena jaką za nią dałem było to chyba, tak było to 6,50zł.

Pora nadmienić teraz cos na temat tego co się znajduje w środku czyli proszku a właściwie jego konsystencji . Proszek jest barwy ciemno brązowej, dosyć topornie mielony (grubo) , wilgotność średnia.

Walory smakowe, i tu zaczyna się robić pysznie. Jak producent nas informuje ma być ananas z zielona herbatą. Moim skromnym zdaniem nic tu nie trzeba dodawać, niczego więcej się doszukiwać ponieważ się nie da. Zaraz po wciągnięciu tabaki czujemy delikatną woń mentholu ale! Musze poruszyć tą kwestię. Stok Pinya jest doskonałym przykładem tego że da się dodać do tabaki menthol który tylko schłodzi delikatnie nozdrza a nie zagłuszy cały aromat. Zaraz po przyjemnej świeżości ukazuje się słodki nie do przesady ananas z delikatną nutą herbacianą . Po prostu Polak jak chce to potrafi! Aromat ananasa unosi się dość długo w nosie za to herbaciany szybko umyka z wielka gracją. Tytoniowego posmaku nie ma się tu co doszukiwać.

Tabaka jest bardzo słabo nikotynowa. Biorąc bardzo spore dawki nie odczuwałem po niej jakiegoś szczególnego spływu.
Podsumowując Stok Pinya jest bardzo dobrym produktem który będzie w stanie zadowolić początkującego tabacznika tak jak i tego co siedzi w tym już od lat. Tabaka jest żywa lekka, łatwa w odbiorze. Coś dla każdego fana tabak owocowych oraz tej osoby co chce sobie zrobić przerwę od ciężkich tytoniowych aromatów.

Pozdrawiam Bonczi. Snuff!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Łatwa, prosta, codzienna
- Staranie wyważony aromat
- Nie spływa
- Dobra odskocznia od ciężkich tytoniówek
- Szacunek za wspaniale wyważony menthol
Minusy Tabaki
- Nie dostrzegam , no może jelonek mógł by być bardziej atrakcyjny.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or