redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Strawberry
STOK
by Administrator     Styczeń 19, 2011    
Ocena ogólna 

3.9
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

3.5

Słodkości Ty moja!

Po odkryciu jabłkowego sadu przyszedł czas na truskawkowy ogródek. Moja przygoda z tą tabaką, to w dużej mierze zasługa innych kolegów po fachu. Posiadając charlotte, która okazała się wyborem raczej średnim oraz pinye, czyli ananasa z puszki, przestałem wierzyć, że owocówki stoka mogą być prawdziwe i przypaść do gustu. Na moje szczęście się myliłem...

Oczarowany do granic mojej duszy tabacznika owocowego, która jednakże zbyt głęboka nie jest, mogę z czystym sercem powiedzieć, że tabaka ta jest UROCZA. Od pierwszego "kęsa" tej czerwonej pyszności zawirowało mi w głowie. Pewnie dlatego, że była to pierwsza duża porcja po długim czasie przerwy w tabaczeniu. Mimo wszystko - ten cudowny naturalny aromat truskawki na długo zagościł w moim nosie i sercu.
Oczywiście pierwszy plan gra tutaj czerwona słodycz truskawki, która bazuje na wspaniałym, słodkim tytoniu. Możemy być dumni, że rodacy potrafią wyprodukować tak świetną owocówkę. Skojarzenie może być tylko jedno, ale okoliczności temu towarzyszące oczywiście różne. Zawsze mówię, że tabaka to swojego rodzaju wehikuł czasu. Podobnie jest w tym przypadku. Nie kojarzymy jej jednak z fabryką chemiczną, a ogródkiem babci, gdzie rano znajdowaliśmy soczyste owoce.
Mimo tego, że tamte truskawki były darmowe, to ten produkt i tak jest bardzo opłacalny i względnie tani. Mimo tego, że w tabakierce znajdziemy 8g proszku.

Myślę, że pośród nas jest sporo osób, które często sięgają po owocówki. Ten produkt na pewno zasłużył na to, żeby go godnie nosić w kieszeni, a przede wszystkim w nosie i sercu.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-bardzo przyjemny tytoń
-naturalny zapach soczystej truskawki
-przyzwoite zmielenie
Minusy Tabaki
-niestety puszka
-można się zasłodzić
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or