redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Tucky
Tucky Hot
Swedish Match
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.8
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.0

Szwedzka moc w Polskim nosie

Droga wojewódzka 395, odcinek Wrocław-Strzelin. Przejeżdżający kierowcy co chwila patrzyli z politowaniem na parę młodych rowerzystów jadących bokiem drogi, z obładowanymi plecakami przeróżnymi rzeczami - od śpiworów, przez wodę, aż po sportowy łuk.
Tak, jak się zapewne domyślacie byłem jednym z tych rowerzystów.

Wyruszyliśmy z Wrocławia z nie lada zapasem - oprócz smakowitych nabytków Poeshl'a w swym arsenale posiadaliśmy rówinież produkty Paul'a Gotard'a oraz jeden, cudowny wyrób firmy Swedish Match - Tucky.
Podczas jazdy między polami a zasuwającymi 100 km/h samochodami, dobry snuff i zimna krew to podstawy psychicznej równowagi. Na pierwszym postoju trzeba było zadecydować - naturalna porzeczka, mentolowe kopnięcie, miętowa pasta do zębów czy... Tak, anyżowa esencja mocy i smaku była dobrym wyborem. Lecz co to? Opakowanie nie chce się otworzyć. Sapie, bucham, dycham i wreszcie po 5 minutach trudzenia się z opakowaniem, udało się je otworzyć. Snuff!

W pierwszej chwili odczułem mocny posmak czegoś co kojarzyło mi się z Kensington'em tej samej firmy, lekki, jakby kwiecisty posmak oraz delikatne pieczenie w nosie. Lecz w następnej chwili odczułem mocny, smakowity, leciutko pieczący smak ANYŻU. Tak, to nie był zwykły anyż, lecz pyszny, najlepszy ANYŻ ;) I nagle... Seria kichnięć która potem nastąpiła była piękna. Świetnie przeczyściła mi śluzówkę ;)

Podsumowując - Tucky to moim zdaniem najlepszy anyż w tabace jaki jest. Minus jest - zmieniono opakowanie i jest cena 12zł za 3,5 gram. Smuci, ale ta esencja jako jedna z niewielu jest tego godna. Polecam i pozdrawiam z wiejskiej szosy, Pier ;)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Najlepszy anyż,
-Sucha, lecz pomimi to nie spływa do gardła i jest nieco inna w suchości od angielskich WOS-ów,
-Mocne zamknięcie,
-Jedna z mych ulubionych tabak ;)
Minusy Tabaki
-Trudno otworzyć,
-Małe opakowanie,
-12zł za 3,5 gram bije po kieszeniach ;/
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or