redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Pobrzeże Kaszubskie
Synchro
by SnuffGD     Październik 13, 2011    
Ocena ogólna 

4.4
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

4.0

Bursztynek, bursztynek...

„Bursztynek, bursztynek… znalazłam go na plaży”, któż z nas nie pamięta tej piosenki z dzieciństwa, chyba każdy z nas spędził część spacerów po plaży na poszukiwaniu bursztynów i muszelek.

Tabaka ta trafiła do mnie przez przypadek, wybierając tabaki na zamówienie zauważyłam na stronie Bursztyn z miętą z Chat Polskich i postanowiłam uzupełnić zakup o właśnie tą tabakę. Intrygowało mnie jaki ów bursztyn może mieć aromat, i oto po kilku dniowym oczekiwaniu nadszedł moment aby skosztować tego magicznego proszku… aromat był mi znany ale długo nie mogłam sobie przypomnieć skąd, i nagle… EUREKA!!! Przed oczami powróciły obrazy z dzieciństwa, zalewajka, stare aluminiowe łyżki i wiszące na regale babci długie bursztynowe naszyjniki. Zawsze lubiłam ich zapach, delikatny, przyjemny dla nosa lekko żywiczny aromat i to jest właśnie Bursztynowa, mięta idealnie komponuje się z aromatem bursztynu, lekka przyjemnie otwiera drogi oddechowe na przyjęcie kolejnych aromatów, mięta i bursztyn, a na sam koniec pozostaje łagodny tytoń.

Prosta, czarna, plastikowa tabakiera z bocznym „suwaczkiem” i przedstawiającą Polską Chatę naklejką nie powala, ale ma swój urok. W środku znajduje się jasno brązowy drobno zmielony proszek, który ma tendencje do zbijania się w kulki i uciekania z dłoni lecz wystarczy je rozgnieść palcem.

Tabakę tą mogę polecić każdemu, lekka i przyjemna w odbiorze, ma delikatny spływ i nie wywołuje kichania, dlatego też jest moim nr 1 jeśli chodzi o tabaki w pracy. Moja praca polega na mówieniu, więc to dla mnie ideał, odświeża i orzeźwia, odblokowując drogi oddechowe i niesamowicie pachnie. Czegóż chcieć więcej od tabaki? Chyba tylko tego, żeby się tak szybko nie kończyła...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
łagodny, delikatny aromat
nadaje się na tabakę codzienną
Minusy Tabaki
zbija się w kulki i ucieka z dłoni
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or