redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Driesener

AdministratorAdministrator   Grudzień 12, 2014  
 
0.0
 
5.0 (1)
835   0   1   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Rosinski
W sprzedaży
Zawiera tytoń
Tak

Parametry tabaki

Waga tabaki
9g (15ml)
Opakowanie
szklane

Recenzje użytkowników

1 reviews

Ocena ogólna 
 
5.0
Ocena smaku 
 
5.0  (1)
Ocena opakowania 
 
5.0  (1)
To write a review please register or
Ocena ogólna 
 
5.0
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Ciekawa trawiasta tabaka

Driesener to moja pierwsza zielona tabaka, mam zatem niewielkie pojęcie o niefermentowanym tytoniu. Rosiński postanowił w tym wypadku dodać odrobinę fermentowanego tytoniu, żeby podkręcić aromat tabaki, nie mam jednak tutaj żadnego doświadczenia więc nic na ten temat nie jestem w stanie powiedzieć.

Rosiński to wyjątkowej jakości opakowanie. Mały szklany słoiczek z superszczelnym wieczkiem (od dołu miękka poduszka dociska się do szkła i powstaje super szczelne zamknięcie). Minimalistyczna, estetyczna etykieta no i do tego pod wieczkiem dodatkowe zamknięcie nowej tabaki żeby zapewnić całkowitą świeżość po otwarciu. Rzemieślniczy majstersztyk.

Po otwarciu oko cieszy zielony proszek, średnio drobno zmielony, średnio suchy. W nos uderza aromat świeżo skoszonej trafy zmieszany z aromatem wiejskiego siana :) Jest to bardzo nietypowy aromat, zapewne charakterystyczny dla niesfermentowanego tytoniu. Z jakiegoś powodu tabakę dużo przyjemniej zażywa się na świeżym powietrzu - aromat jest wtedy intensywniejszy i dłużej pozostaje w nosie. Ulotność aromatu jest dla mnie głównym minusem tej tabaki, chociaż podejrzewam że to też jest cecha zielonej odmiany tej używki.

Po zażyciu w nos uderza nas wspomniane siano, trawa, nuty ziołowe. Bardzo przyjemny aromat, podszyty delikatną nutą pieprzu, w pewnym sensie odświeżająco-słodki (chociaż, nie ukrywam, chętnie spróbowałbym odmiany zielonej tabaki z nutami cytrusowymi, których akurat tutaj nie ma). Dosyć sporo nikotyny. Po zażyciu przez pewien czas czuć w nosie ziołową mieszankę, feerię ziołowych aromatów (suszone zioła), chociaż nuty sianowo-trawiaste raczej dominują.

Zdecydowanie polecam.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Orzeźwiająco trawiasta :)
Ciekawe nuty siana
Dobre zmielenie do wilgotności
Fantastyczne opakowanie
Minusy Tabaki
Aromat dosyć szybko ucieka
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner