redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

The Viking
by Nitzo     Luty 06, 2012    
Ocena ogólna 

4.6
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

5.0

VIKING BROWN

Produkt który dostałem od Rafała, stary wielkie dzięki jeszcze raz.
Viking Brown to prawdziwy barbarzyńca .Nie ukrywam, przy pierwszych otwarciach ta tabaka mi bardzo śmierdział, nie ukrywam. Ale z czasem zaczęła pokazywać mi swoje wdzięki niczym kobieta .

Co kojarzy mi się z ta tabaką? Bez dłuższego namysłu stwierdzam. Bagna, ciemne ponure moczary podkarpackie przychodzą mi na myśl gdzie często jeżdżę do wujka, oczywiście wujek nie mieszka na bagnach jak ktoś by sobie pomyślał tylko kilka kilometrów od nich.
Ciemny gesty las, gdzie promienie słoneczne maja problem przedostać się do ściółki. Takie myśli mi narzuca ta tabaka podczas jej zażywania.

Pora na tabakierkę jest w stylu SG a mianowicie Elmosa. Różni się praktycznie tylko etykietka.
Tabakiera jest bardzo solidna, metalowa i mieści w sobie 25g, hermetycznie zamykana.
Cena ,dostałem ją od Rafała jak wcześniej wspominałem ale próg cenowy to od 18 do 20zł.
Konsystencja ( miło aż oko nacieszyć): bardzo podobna jak w Elmosie, proszek w dotyku jest mięciutki (torfowy)bardzo przyjemny (puszysty).Barwa to ciemny brąz, wilgotna.

Smak…

Zaraz po otwarciu czujemy wyraźny ziemisty aromat, raz myślałem że dosłownie wciągam ziemie. Ale nie jest to jedyna nuta zapachowa. Tabaka jest bardzo bogata w walory aromatyczne czy jak ktoś woli smakowe.

Zaraz przy wciągnięciu czujemy wyraźna woń ziemi bagiennej ( takie jest przynajmniej moje odczucie) sprawia to że wydaje się nam że w kilka sekund znacznie podniósł się poziom wilgotności powietrza.
Na drugi plan wskakuje nam tytoń i coś co przypomina zapach drewna po deszczu? Suchej trawy? Coś w tym rodzaju oraz da się wyczuć bardzo delikatna nutę słodyczy, co moim zdaniem wspaniale podkreśla aromat.

Wielkim minusem moim zdaniem jest to że momentami zapach ziemi potrafi całkowicie zagłuszyć resztę nut zapachowych . Czemu tak się dzieje nie mam pojęcia.
Dodam że tabaka sama w sobie jest mocna i potrafi dać solidny zastrzyk nikotyny .

Pozdrawiam Bonczi.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Jakość
- Moc
- Tytoń
- Wielowątkowa
- Tabakiera
- Cena za 25g
Minusy Tabaki
- Momentami przytłaczająca.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or