redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Original
Original Hot
Toque
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Czerwiec 05, 2013)
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

TOQUE ORIGINAL

Toque Original to kolejny wspaniały produkt który udało mi się dostać na targach Euro Tab 2013.
Tak jak mówiłem w poprzedniej recenzji, Toque są robione na bazie tylko naturalnych składników, zero chemii, jak powiedział mi jeden z założycieli firmy. Toque jak każdy chyba wie jest Szkocką firmą.

Przejdźmy teraz do sedna sprawy.
Toque Original moim zdaniem klasyfikuje do tabaki typu SP. Czyli każdy kto się orientuje wie że jest to połączenie tytoniu z herbaciano cytrusowym zapachem .

Pasowało by nadmienić coś o cenie ale niestety nie jestem w stanie nic powiedzieć, ponieważ celem firmy na targach było znalezienie dystrybutora na polski rynek więc sami rozumiecie.
Konsystencja, jak przystało na klasycznego SP, drobno zmielona, barwy jasnego brązu, praktycznie sucha. Pokusił bym się o określenie bardzo pylista.

To za co również uwielbiam tę markę to to, że mają świetne tabakiery. Są metalowe a w dodatku zakręcane co pozwala utrzymać świeżość produktu i nie stanowi zagrożenia przy otwieraniu że będziemy wstanie coś wysypać próbując otworzyć.

Mój egzemplarz to duża puszka mieści się w niej 20 lub 25g proszku, nie jestem pewny. Bardzo fajne jest też to że każda tabaka ma swoją mini wersje 10g, co pozwala nam od razu nie kupować dużej puszki.

Jeśli chodzi o aromat jest to czysta POEZJA. Nie wytrzymam poczekajcie sekundę… Snuff …Okej mogę pisać dalej. Zaraz przy w ciągnięciu jak przystało na SP, czujemy delikatne ukłucie ( moim zdaniem jest to kwestia zmielenia) i po nozdrzach rozchodzi się wspaniała woń tytoniu.

Od razu na drugi plan wskakuje nam amoniakowy posmak pomieszany z nutą herbaciano cytrusową jednym słowem arcydzieło. Z tego co wiem była to pierwsza tabaka tej firmy co czyni ja sztandarowym produktem marki.

Nic dodać nic ująć, jest to wspaniały wyrób typu SP.
Obowiązkowy produkt dla fana SP, moim zdaniem na pewno nie dla początkujących ze względu na zmielenie i amoniakowy posmak.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Produkt sztandarowy marki
- Naturalność aromatu
- Brak chemii
- Świetny tytoń
- SP do bólu
- Tabakiera
Minusy Tabaki
- Jakie minusy ?
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or