redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Coke
Coke Hot
Toque
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

3.8
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

5.0

Coke

Jak oni to zrobili...?

Wielkim zdziwieniem dla mnie jest to, jak firmie Toque udało się odwzorować jeden z najtrudniejszych aromatów do odwzorowania, jakim jest aromat Coli.
Gawith Cola - feee... Stock Cola-Drink jeszcze większe feee... Za to Toque Coke, jestem w szoku, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Tabakierka standardowa dla producenta, solidna aluminiowa puszeczka, zakręcana na górną pokryweczkę, mój egzemplarz to 10g.
Konsystencja maluje się smacznie tzn: proszek barwy jasny brąz , drobno zmielony, suchy.

Bierzemy więc szczyptę i ... Snuff!

W nozdrza uderza zapach jak przystało na Toque’a, świetnego tytoniu pomieszanego z czymś słodkim? Tak, to słodkie coś, to aromat coli. Tak, jestem w szoku i nie mogę wyjść z podziwu ,że aromat nie jest odrzucający jak w przypadku produktów które wymieniłem powyżej. Czujemy zapach coli, ale jest to taka wygazowana cola, taka jak mamy butelkę i gdybyśmy z niej wypuścili cały gaz osiągniemy zapach tego produktu.

Jest to osobiście dla mnie fenomenem że coś takiego dało się osiągnąć. Uzyskanie naturalnego zapachu coli, o ile można to nazwać naturalnym zapachem, chodzi mi głównie o to, że nie (przepraszam za wyrażenie) wali nam chemią. Bałem się że ta tabaka będzie pachniała jak cola rodem made In Biedronka, ale naprawdę jest dobrze, nie czujemy chemii.

Nie jestem zwolennikiem takich nietuzinkowych aromatów ale nie jest źle, mi się podoba.
Widać że aromat coli z tytoniem daje dziwny słodki posmak, czegoś co znam, ale niestety nie jestem w stanie zdefiniować.

Wielkim i chyba jedynym minusem jest to że aromat jest ulotny jak kamfora. Słodka woń pozostaje w nosie w moim mniemaniu około minuty, potem czuć tylko przedni tytoń.

Ale nie będziemy się już czepiać, istotne jest to, że produkt jest naprawdę smaczny i nie odrzuca już po otwarciu tabakierki. Tak jak mówię aromat jest banalny ale z drugiej strony daje do myślenia.

Cena to pewnie coś około 7 do 10 zł za 10g. W moim wypadku to prezent z targów EuroTab 2013.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Jak oni to zrobili... Nie wiem
- Naprawdę w miarę możliwości precyzyjnie oddany aromat
- Tabakierka
- Tytoń
Minusy Tabaki
- Bardzo krótkotrwały aromat
- Nie na codzień
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or