redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Cheese & Bacon
Toque
by Filek     Kwiecień 19, 2010    
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Cheese&Bacon

Jak wiele razy wyobrażałem sobie smak tej tabaki. Opinie na jej temat są podzielone. Jedni ja kochają a inny nienawidzą. Szczęśliwie tak się stało, że należę do tej pierwszej grupy. Na tabace napis Cheese&Bacon jest dwukolorowy. Cheese jest w kolorze niebieskim natomiast Bacon w różowym. Można więc dojść do wniosku, że w smaku wyczujemy ser pleśniowy zamiast żółtego, jak to sobie zawsze wyobrażałem. Tabaka ta jest koloru jasno brązowego, który przechodzi w ciemno-złoty. Jak wskazuje kolor jest to tabaka sucha i pylista. Zanim zażyłem ją ze szczypty, już z opakowania dało się wyczuć intensywność aromatu sera pleśniowego. Wszystkie moje obawy dotyczące smaku tej tabaki rozwiały się z pierwszą jej szczyptą. W aromacie na początku wyczuwa się intensywny aromat sera, który po jakimś czasie gładko przechodzi w bekon który nie konkuruje lecz gra w jednej drużynie z bekonem. Zapachy te uzupełniają się tworząc niezwykłą kompozycję, która trwa i za każdym razem nie mniej zachwyca. Polecam tą tabakę wszystkim, którzy szukają niezwykłych wrażeń, ale jednocześnie ostrzegam ta tabaka uzależnia od pierwszego zażycia :)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Nietypowy, egzotyczny aromat
-Długotrwałość aromatu
-Świetne zbalansowanie aromatu
-Szczelna i wytrzymała puszka
Minusy Tabaki
-Brak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or