redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Van Erkoms Tabakke
by Filek     Listopad 18, 2010    
(Updated: Marzec 14, 2012)
Ocena ogólna 

4.6
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

5.0

tak wiele za tak niewiele..

Jak na razie jest to chyba jedyna tabaka którą trzymając w dłoniach nie wciągałem przez ok 5min. Cały ten czas podziwiałem opakowanie. Jest proste ale i zarazem piękne. Dodatkowo cieszą spore gabaryty a smaczku dodaje fakt iż pochodzi ono z czarnego lądu.....wszystko to wpływa na jakąś magiczną atmosferę ;)

Po otwarciu wieczka, pierwsze co cieszy to to, iż tabaki jest tak dużo.
Tabaka sama w sobie jest zbita niemal w jedną dużą bryłę. Jest wilgotna i mocno zmielona (ale nie w pył)
Gdy otworzyłem pudełeczko 2 dni później, proszek zmienił się z bryły w miękki puszek, który śmiało można szczyptą umieścić w nosie.

Nie wiem czy podświadomość tak działa czy fakt że tabaka pochodzi z Afryki ale pierwszym odczuciem po jej zażyciu to nie mentol ale afrykańska sawanna :)
Coś w tym musi być bo antylopy, gnu, topi czy bawoły to zwierzęta żyjące na takich właśnie terenach.....zostało to z resztą odwzorowane na wieczku w postaci rogatego zwierza :)

Nie będę szczególnie rozpisywał się na temat 'smaku' tej tabaki.
Jest ona po prostu BARDZO DOBRA!
Nie za mocna i nie za delikatna. Taka wyśrodkowana i wyważona.
Dominuje tu doskonały mentol bez zbędnych dodatków.

Podsumowując;
Maverick jest doskonałą tabaką którą śmiało można zażywać dzień w dzień, bez strachu że znudzi.
Bezwzględnie powinna się znaleźć w zapasach każdego miłośnika mentolówek ale i nie tylko...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- dużo tabaki za niską cenę!
- fajne pudełko
- doskonała na co dzień
- świetny mentol
- orzeźwia
- po prostu dobra!
- ma w sobie magię :)
Minusy Tabaki
- brak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

4 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 4  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Nitzo Napisane przez Nitzo
Marzec 14, 2012
Polecam Dr Rumney's Mentholyptus i Venter's Menthol & Camphor. Bardzo podobne do Mavericka, dla mnie nawet trochę ciekawsze, ale wszystkie bardzo zacne.
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

jwar Napisane przez jwar
Marzec 15, 2012
DR znam i jest faktycznie świetny. Natomiast tę drugą pozycję będę musiał stestować....dzięki :)

jwar Napisane przez jwar
Marzec 15, 2012
swoją drogą fajnie by było gdyby Admini wrzucili foto Mavericka ;)

Pablo Napisane przez Pablo
Marzec 15, 2012
Strzel zdjęcie swojego egzemplarza Mavericka i wrzuć tutaj:
http://www.top25snuff.com/pl/forum/13-uwagi-do-redakcji-top25snuff-com/3048-brakujace-zdjecia-tabak.html
4 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 4