redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Tom Buck Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
4.5 (4)
6838   0   1   0   0   1
 

Informacje o tabace

Producent
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd

Parametry tabaki

Smak tabaki
cytryna
Waga tabaki
5g
Opakowanie
metalowe

Wilsons of Sharrow

Tom Buck

Recenzje użytkowników

4 reviews

Ocena ogólna 
 
4.5
Ocena smaku 
 
4.4  (4)
Ocena opakowania 
 
4.8  (4)
To write a review please register or
(Updated: Luty 27, 2012)
Ocena ogólna 
 
4.6
Ocena smaku 
 
4.5
Ocena opakowania 
 
5.0

Melisa z cytryną

Bardzo lubię tabaki, których nazwy nie ujawniają z czym konsument będzie miał do czynienia. Kiedy widzę nazwy typu "Kendal Brown", "Old Paris" czy chociażby "Edel Prise" od razu pożera mnie ciekawość co się kryje pod taką nazwą. I tak samo było z aktualnie opisywanym produktem z Sheffield - tajemnicza nazwa wygrała walkę z masą produktów o nazwach opisujących zawartość.

W Tom Buck głównym aromatem jest tytoń. Bardzo smaczny tytoń, który jest uzupełniany przez wyrazisty, ale nie nachalny aromat melisy. Natomiast sam aromat melisy jest dopełniany przez słodką, ale zarazem i lekko kwaśną cytrynę. Całość świetnie ze sobą współgra, a jeszcze lepiej smakuje. Aż przychodzi ochota na napicie się meliski, choć nie koniecznie z cytyną (poza tabaką nie widzi mi się to połączenie, jednak mogę się mylić). Także mój nos, choć jeszcze nie za bardzo rozeznany nie wyczuwa tutaj chemiczności.

Myślę, że jest to bardzo ciekawa pozycja, nawet dla oponentów tabak tego typu. Aromat jest na prawdę urzekający w swojej prostocie. Nie wypada nie polecić tego produktu.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+ świetny aromat melisy
+ słodko-kwaśny cytrus
+ tytoń
+ puszka
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Wrzesień 30, 2011)
Ocena ogólna 
 
5.0
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Melisa

Postanowiłem napisać tą recenzję od nowa wzbogacając ją o nabyte doświadczenie... A więc...


Dość ciekawa nazwa, ale nie jest to limitowana edycja tworząca wieloczęściową urnę jakiegoś anglika, którego dni już minęły. Nie mam pojęcia skąd wzięła się nazwa, ale jeżeli ktoś by się dowiedział to poproszę o poinformowanie mnie.

Ta tabaka SP jest stosunkowo łatwa w odbiorze. Jest też łatwiej „przyswajalna” od innych sypkich tabak. Dopiero po czasie doceniłem cechy tego gatunku jak konsystencja, czy intensywność aromatu.
Tabaka może być wstępem do świata SP. Sądzę, że trzeba mieć bardzo oporny nos, żeby czuć tu grzyby, kurz, czy inne dziwactwo. Ja się przekonywać nie musiałem.

Poza tytoniem czuć tutaj melisę, a w zasadzie jest ona na pierwszym planie. Jeżeli jej nie znamy to możemy sobie wyobrazić sprężyste, skaczące, ale mięciutkie cytryny które niedawno były na łące wśród kwiatów. Tak sobie to wyobrażam, choć nie jestem pewny, czy takie obrazowanie jest pomocne. ;) To może cytryny, które są luksusowe, ale słodkie i nie kwaśne, lecz łagodne?
Ten ciekawy aromat sprawia, że ta tabaka jest wyjątkową pozycją i wartą spróbowania.

Według mnie dla sympatyków tego typu tabak produkt obowiązkowy.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- bardzo ciekawy smak
- orzeźwia
- słodka, ale nie mdła
- nie leci do gardła
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.2
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Zapach 3-D

Tom Buck, to smak przedziwny. Każdy kto go opisuje robi to inaczej: od cytrusów, po lawendę; od mięty po bergamotkę. W rzeczywistości, to zapach, który wydaje pewna roślina, po potarciu jej liści; coś pomiędzy limonką, a miętą. Nie pamiętam, jak to zielsko się nazywa, można je kupić w Tesco, w dziale z "żywymi przyprawami" (w doniczkach), postrzępione liście ma (jak sobie przypomną, wyedytuję i napiszę nazwę). Tom Buck, to smak piękny, zagadkowy, tajemniczy; orzeźwia i wciąga, zaprasza do zabawy... Drinka? Szklaneczkę szkockiej?... Taki dżentelmen, Anglik!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- enigmatyczny smak,
- wykwintna, w 100% angielska,
- ponadprzeciętna moc,
- stylowa puszka,
Minusy Tabaki
- mogłaby występować w wersji 25g,
- odrobinę natrętna,
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Tom Buck jest typowym SP z Sharrow. Jest bardzo podobny do innej tabaki tej firmy - Queen's Extra Strong. Po zażyciu czuć oczywiście zapach słynnego wosowskiego tytoniu, a jako że jest to SP, mamy tu również w tle cytrusy i kwiaty. Tom Buck jest tabaką stosunkowo suchą i drobno zmieloną. Dzięki odpowiedniej zawartości nikotyny dobrze wygania z głowy chęć sięgnięcia po papierosa. Przyzwoita tabaka, pozycja obowiązkowa dla każdego fana SP.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner