redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Fichtennadel-Tabak
Bernard Tabak
by Filek     Maj 13, 2010    
Ocena ogólna 

4.2
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

5.0

Fichtennadel - beliebte, erfrischende Prise

Fichtennadel - Prawdę mówiąc do zakupu tej tabaki przekonało mnie miejsce w rankingu i jej magiczna grafika na tabakierce. Opisywany aromat lasu sprawił że wiele oczekiwałem od tej tabaki ,a to wszystko potęgował jeszcze fakt ,iż jest to produkt braci Bernard.

Zacznijmy od tabakiery. Standardowo jest to czarne pudełko o specyficznym kształcie, praktyczny dozownik na suwak po lewej stronie umożliwia łatwe dawkowanie. To co jest w tym opakowaniu najważniejsze to oczywiście grafika! Jest przepiękna. Duże, osamotnione świerkowe drzewo ,które stoi na skraju skarpy. W oddali widać jakieś małe miasteczko w górskim rejonie. Wszystko to świetnie się komponuje.

Przechodzimy do meritum tej recenzji - tabaki! Jest wilgotna, zmielenie średnie, kolor to czysty brąz. Bardzo często zbija się w grudki. Ciężko mi napisać cokolwiek o spływie do gardła bo nigdy mi się nie przydarzył z Fichtennadel. Aromat... Po wciągnięciu do nozdrzy uderza nas faktycznie mocno leśno / ziołowy zapach. Na drugim planie można dostrzec może... Zapach igieł świerkowych po deszczu ,albo mokrej leśnej gleby. Gdzieś przez to wszystko przeplata się nienaganny i bardzo delikatny mentol który orzeźwia. Jednak żeby nie popaść w całkowity zachwyt... Fani tabak z aromatem tytoniu się rozczarują bo nie czuć go tutaj w ogóle.

Moim zdaniem Fichtennadel nie jest tabaką do codziennego użytku. Świetnie natomiast sprawdza się kiedy chcemy się wyciszyć i zrelaksować. Będzie dobrym dodatkiem do książki lub jazzu. Polecam ją spróbować tak na prawdę każdemu kto ma do czynienia z tabaką. Snuff!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Leśny aromat
- Niecodzienna
- Orzeźwiająca
- Przepiękna grafika na tabakierce
- Relaksująca
Minusy Tabaki
- Brak wyczuwalnego tytoniu
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or