redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Fröhliche Weihnachten
Bernard Tabak
by Pablo     Styczeń 16, 2012    
(Updated: Grudzień 13, 2015)
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Święta, święta...

Co prawda, moja pierwsza styczność z ową tabaką była nieznacznie różniąca się od typowych Schmalzlerów - także zaskoczenia na pierwszych razach nie było. Jednak następne "razy" z owym specyfikiem, były coraz bardziej efektywniejsze.

Ale przechodząc do opakowania: Bernardowa tabakierka. Suwak na bocznej ściance. Etykieta z choinką, niżej świateczną czcionką Fröhliche Weihnachten. Kupując spodziewałem się innej etykietki, jednak taka również mnie zadowala - jest bardzo ładna. Choinka z tradycyjnymi świeczkami, niżej prezenty.
Bez otwierania, czuć świąteczne ciasto, domowe pierniki oraz lekki zapach goździków. Po otwarciu, ukazuje mi się niezbyt dokładne zmielenie - mimo wszystko nie jest to zbytnią przeszkodą. Po wysypaniu na dłoń widzę ciemnobrązową intensywną aromatem tabakę. Wciągam. Pierwsze odczucie - domowe, babcine pierniki. Nie czuję tytoniu, jest on przykryty typowo świątecznymi zapachami - prócz wyżej wspomnianego piernika, odczuwam aromat pierników, goździków jak i czekolady połączonej z pomarańczą.

Fröhliche Weihnachten oceniam najwyżej, gdyż okazała się bardzo trafnym zakupem na przed- jak i -świąteczny okres. Na pewno wypewni mi owy czas, niezależnie od spędzonych świąt.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+ aromat! wspaniały aromat, w sam raz na święta - i te samotne, i z rodziną
+ etykieta nadająca klimat
+ wysokiej jakości tabaka w porównaniu do ceny
Minusy Tabaki
- zmielenie - mogłoby być lepsze, jednak jest to bardzo mały minus - najniższa waga według mnie
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or