redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Mr. Dude Gold Hot

PabloPablo   Lipiec 19, 2012  
 
0.0
 
2.1 (3)
9139   0   1   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
C.I.T Cygara i Tytoń

Parametry tabaki

Smak tabaki
kwaśno-pikantny
Waga tabaki
8 g
Opakowanie
plastikowe

C.I.T Cygara i Tytoń

Mr. Dude Gold

Recenzje użytkowników

3 reviews

Ocena ogólna 
 
2.1
Ocena smaku 
 
1.8  (3)
Ocena opakowania 
 
3.0  (3)
To write a review please register or
(Updated: Październik 31, 2013)
Ocena ogólna 
 
4.5
Ocena smaku 
 
4.5
Ocena opakowania 
 
4.5

Kadzidełko niczym z cerkwi

Przymierzając się do zakupów postanowiłem obalić pewien mit czy ten produkt rzeczywiście jest taki zły czy nie?Jedni mówią że to ohyda a drudzy że to coś wspaniałego.No to zaczynamy...
Tabakiera:
Standard jak u bernarda boczny suwak takie same pudełko jednak zamiast 10 g to mam do czynienia z 8 g egzemplarzem.Na naklejce widnieje szpaner niczym z filmów amerykańskich odziany w pomarańczową hawajską koszule czarne okulary ogólnie podoba mi się choć te kwiaty na koszulce mogły by być bardziej dopracowane.
Tabaka: barwa jasno brązowa zmielenie drobne troszkę wilgotna ma tendencje do robienia się w grudki ale nie jest źle w porównaniu do konkurencji z Niemiec. Sam zapach nie bywa tak intensywny jak w przypadku mentholyptusa
Walory Smakowe:
Stwierdzę to tak przypomina mi to typowe kadzidełko jakie używa się w cerkwi prawosławnej zapaszek unoszący się w nosie nie przytłoczył mnie tylko wręcz przeciwnie spodobał mi się tak bardzo że wciągam ją z uśmiechem na twarzy i sprawia mi taką przyjemność o jakiej marzyłem.
Podsumowanie
Wyrób zapewne znajdzie zwolenników jak i przeciwników i trudno przewidzieć komu ją polecić bo nie każdy lubi kadzidełka!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-nie podrażnia gardła
-polska firma
-tabakiera
Minusy Tabaki
-nie dla każdego
-może przytłoczyć
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
0.8
Ocena smaku 
 
0.5
Ocena opakowania 
 
2.0

Najgorsza

Nie wiem czy w życiu brałem gorszą tabakę. Prawda jest taka, że jeśli chodzi o walory tej tabaki to kolega Madmind wyczerpał temat. Jedyne co mogę dodać od siebie to, że może ona posmakować ludziom, którzy lubią aromat drzewa sandałowego (chociaż i tu wątpię).
Najbardziej odrzuca intensywność tej tabaki w połączeniu z tandetnym mixem sandałowo - jakimśtandetnym. Sam spróbowałem osłabić ten aromat poprzez wysypanie tabaki na spodek i wietrzenie jej przez ok tydzień. Efekt? Żaden (tu pojawia się pytanie, dlaczego tylko beznadziejne tabaki nie tracą aromatu?).
Na moje szczęście spodek się rozbił i tabaka trafiła do kosza. Kupiłem ją z ciekawości i teraz mogę powiedzieć, że ciekawość nie zawsze popłaca.
Opakowanie to standard z suwakiem, bardzo dobre, ocena byłaby 4, ale beznadziejna etykieta obniża ocenę o 2.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- yyyyyyyy... tabakierka?
Minusy Tabaki
- wszystko oprócz tabakierki?
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
0.9
Ocena smaku 
 
0.5
Ocena opakowania 
 
2.5

Okropność okropności

Tabakę kupiłem przypadkowo, natknąwszy się na nią w trafice - ot, na żywioł, choć wiedziałem już od samego początku, że nie ma liczyć na zmysłowe uniesienia. Powodowała mną chęć przygody, gdyż o tej tabace nigdy nic nie słyszałem, a lubię takie kroki w nieznane. Na tabakierce, konstrukcyjnie bernardynce, wita nas bardzo brzydka, utrzymana w pomarańczowo-biało-czarnej kolorystyce grafika przedstawiająca owego Mr.Dude - szpanera w okularkach i pod muchą, próbującego nam wmówić, że ta tabaka jest dobra dla nas... No cóż, niezachęcające. Pora na niuch. Jeśli kiedykolwiek mówiłem, że jakaś tabaka wybitnie nie przypadła mi do gustu i jest najgorszą, jaką próbowałem - odszczekuję to. Przy tym świństwie nawet Chapmany, podstawka Poschla i wszelkie inne wynalazki z najniższej półki stają się ambrozją! Smak wcale nie jest kwaśno-pikantny - tabaka wita nas sztuczną perfumiastą perfumerią i mydlanym posmakiem, który wybitnie długo zostaje w nosie. Jedynym plusem jest jej nietypowość - drugiej takiej tabaki chyba po prostu nie ma. Jednakowoż nie żałuję tych 7,50 zł wydanych na nią, gdyż na własnej skórze przekonałem się, czym jest naprawdę zła tabaka. Nie polecam!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-nietypowa
Minusy Tabaki
-wszystko inne
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner