redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Blast Whisky Honey Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.3 (3)
6303   0   1   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Dholakia Tobacco pvt Ltd

Parametry tabaki

Smak tabaki
Whisky
Waga tabaki
4g.
Opakowanie
plastikowe

Dholakia Tobacco pvt Ltd

Recenzje użytkowników

3 reviews

Ocena ogólna 
 
3.3
Ocena smaku 
 
3.3  (3)
Ocena opakowania 
 
3.0  (3)
To write a review please register or
(Updated: Maj 07, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Whisky z miodem

Z racji tego, że tabaki Dholaki generalnie przypadły mi do gustu, zawsze gdy mam okazję, to kupuję jakąś kolejną. Ostatnim moim zakupem jest właśnie whisky z miodem. Tabakę tę kupiłem jakoś miesiąc do dwóch temu w Poznaniu. Z tego co pamiętam chyba za 6.50, wiec cena nie jest duża.
Tabakierka to kanciaste, czarne pudełeczko, w którym mieści się 4 gramy tabaki. Moim zdaniem weszłoby spokojnie 6 gram, ale no cóż, nic nie poradzisz. Z przodu mamy ładną naklejkę, w kolorze i whisky i miodu.
Tabaka sypka, koloru nasyconego brązu, z widoczniejszymi jaśniejszymi drobinkami. Bardzo lekko wilgotna. Nie leci do gardła, zostaje tam gdzie powinna.
Na początku czujemy nie do konca zidentyfikowany aromat. Lecz po wciągnięciu, od razu czujemy zapach miodu. Nie drażniący, przyjemny. Gdzieś w tle pojawia się bardzo lekki aromat whisky. Aromat utrzymuje się kilka minut w nosie. Jest delikatny, pomimo tego tabaka ta lubi o sobie dać znać w postaci kichnięcia.Gdzieś na końcu pojawia się aromat tytoniu, znany z innych wyrobów tej indyjskiej firmy.
Zdecydowanie można polecić tabakę każdemu. Jednym bardziej, a innym trochę mniej może przypaść do gustu. Jak dla mnie jest dobra, nie ma na co narzekać.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Łatwość aromatu
- Cena
Minusy Tabaki
- Za mało jej w tabakierce
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 22, 2011)
Ocena ogólna 
 
3.8
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
3.0

Zakupiłem ją sobie w gliwickim sklepie z tytoniami. Wraz z Swiss Chocolate. Szczerze mówiąc nie zawiodłem się. Wychodzę ze sklepu, rozpakowuję tabakierę (była w plastikowej folii). Otwieram, wącham, czuję niesprecyzowany zapach. Posypałem sobie na rączkę, zażywam i... Pierwsze wrażenie, zapach taki jak z tabakiery. Po chwili poczułem jakiś inny aromat, zbliżony do whisky, a następnie przebił się miód, który smakuje tak jak u Samuela Gawitha.

Co do opakowania. Średniej jakości, "dzyndzelek" na zatyczkę jest trochę za daleko, przez co ciężko zahaczyć zatyczkę na niego. Zanim rozpakowałem, pod folią widać było trochę tabaki, czyli nie jest do końca szczelna.

Tabaka nie jest jakimś fenomenem, jednak mi smakuje, dlatego za smak daję 4, za tabakierę 3.

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 22, 2011)
Ocena ogólna 
 
2.0
Ocena smaku 
 
2.0
Ocena opakowania 
 
2.0

Dholakia - nie przepadam osobiście za wyrobami tej indyjskiej firmy, jednak aromat Whisky & Honey zaintrygował mnie, dlatego też z chęcią jej spróbowałem. Niestety, zawiodłem się. Nie jest to ani whisky, ani honey. Aromat nie jest wyraźny, pozostaje nieprzyjemne uczucie w nosie. Tabakierka, jak w przypadku Dholakii bywa często, nie wygląda ładnie. Jedynie dla amatorów wyrobów Dholakii.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner