redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Whiskey
Whiskey Hot
Gawith Hoggarth TT Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Luty 10, 2013)
Ocena ogólna 

4.2
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

5.0

Whiskey

Whisky..czy jest na świecie miłośnik tabaki, który lubiąc ten szlachetny trunek nie skusi się na tabakierę z taką samą nazwą ? oczywiście to pytanie retoryczne, sam jestem przykładem, że trudno się nie skusić i uległem tej pokusie. Jest to moja pierwsza recenzja i zdecydowałem się z sentymentu rozpocząć pisanie jej od właśnie tej tabaki. Już po pierwszym spojrzeniu można się zakochać w tabakierze, która ma wręcz klasyczny wygląd, który wpędza nas mimowolnie w westernowskie klimaty, co w przypadku mojej osoby jest ogromną zaletą , a idąc dalej , jeżeli po pierwszym spojrzeniu produkt Hoggartha robi na nas piorunujące wrażenie, trzeba się zapytać , co będzie dalej ? więc otwieramy pudełeczko, i.. i po zapachu wyczuwamy, że to jest coś ciekawego.. sam zapach jest bardzo intensywany, powiedziałbym, że przenikający przez całe nasze ciało, a już po zarzyciu mamy pewnność co do specyficzności "Whiskey"
Podsumowując, Tabaka godna polecenia koneserom, zapewniam , że jeżeli spróbujecie jej raz, z miłą chęcia będziecie do niej powracać.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- piękna tabakiera
- mocna
- ma w sobie " to coś "
Minusy Tabaki
- specyficzny , niepasujący każdemu zapach
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
ziomoziomal Napisane przez ziomoziomal
Luty 10, 2013
Trochę mało treści, ale miło się czyta ;)
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1