redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Snuffspirit
Aukcje internetowe
by Someone     Grudzień 25, 2011    
Ocena ogólna 

5.0
Asortyment 

5.0
Ceny 

5.0
Przebieg transakcji 

5.0
Informacje o produkcie 

5.0

Ach ten Michał :)

Na początku swojej przygody z tabaką natknąłem się na użytkownika 83hxc (czy jak mu tam dokładniej było) na otabace.pl
Dlaczego akurat o nim piszę? - dla niewtajemniczonych to Michał, miłośnik tabak SG i innych, ale te wspólne zamiłowanie do ziemnistości SG zbliżyło trochę nas w rozmowach o tabace. I pewnego dnia zakupiłem jedną partię u niego, potem następne i następne. Do dziś nie kupuję nigdzie indziej (chyba, że muszę, ale raczej to się sporadycznie zdarza).
Facet jest na tyle obeznany z aromatami, że jak się go pytam o jakąś nowinkę ten mówi mi "Nie Twój typ, nie będzie Ci smakować" lub odwrotnie. Tak po prawdzie nie zdażyło mu się nie trafić w mój gust. Poradzi, podpowie. Mało tego zasugeruje coś, albo sprzeda cynk, że niedługo będzie miał taki albo inny specyfik.
Kiedyś sprowadził mi coś na kształt białego kruka - SG Kendal White (jeśli dobrze pamiętam).
Michaś po pierwsze Twoje zdrowie (SG Wild Duck) za pomoc, przywołanie wspomnień z początków (wspomniana dzika kaczka) i porady.
Reszta tj. czas oczekiwania, tabaka - sprawy drugorzędne, które i tak są na tyle ekspresowe, że niekiedy zastanawiałem się, czy przypadkiem nie wrzuca tego do mojej skrzynki pocztowej.

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or