redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Chapman Menthol Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.3 (11)
11215   0   1   0   0   0

Recenzje użytkowników

2 reviews with 2 stars

11 reviews

 
(2)
 
(5)
 
(1)
 
(2)
 
(1)
Ocena ogólna 
 
3.3
 
3.5  (11)
 
2.8  (11)
Access restricted to members. To continue register or
Powrót do pozycji
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  
 
Sortowanie 
 
Ocena ogólna 
 
2.0
Ocena smaku 
 
2.0
Ocena opakowania 
 
2.0

Dobry wybór, ale jedynie jeśli chcecie zaoszczędzić. Niska cena przekłada się na niską jakość - mimo obiecanego mentolu praktycznie w ogóle nie czuć odświeżenia, a jedynie tytoń. Nie należy się także dziwić, gdy snuff poleci nam do gardła, gdyż lubi to robić.

Sam zaczynałem od tej tabaki, ale to był błąd. Nie polecam nikomu, kto dopiero zaczyna przygodę z tabaczeniem, gdyż można się łatwo zniechęcić. Minęło parę miesięcy, a tego Chapmana wciąż nie skończyłem, co w sumie wystarczyłoby za całą recenzję.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- niska cena
Minusy Tabaki
- szybko leci do gardła,
- brzydka tabakiera.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
2.0
Ocena smaku 
 
2.0
Ocena opakowania 
 
2.0

Przechadzając się po mieście, oglądając telewizje, czytając gazety - dokoła zalewa nas fala kiczu i tandety. Nie inaczej jest z tabaką Menthol. Ktoś mógł by powiedzieć, iż ludzie cały czas się o coś czepiają i raz tabaka jet za droga a raz za tania. W tym jednak wypadku jest to produkcja idąca po największej linii oporu związanej z niskimi kosztami. Dobra tabaka mentholowa zawsze zabija ewentualny brzydki aromat tytoniu jak np. w firmie W.o.S przy tabakach mentolowych, nawet w długo przeleżanej tabace Aramis polskiej firmy, mentol utrzymuje się w tytoniu i zdecydowanie wydłuża świeżość(mówię po własnych doświadczeniach). W zielonym puzdereczku (bo nie nazwałbym tego porządną tabakierą)odnajdujemy tabakę niby mentolową z domieszką mięty, jednak po zażyciu tytoniowy aromat nieustannie daje o sobie znać. Jak by tego było mało tabaka spływa do gardła, co oczywiście nie jest miłym uczuciem. Jedyne co możne dziwić to duża dostępność tego produktu. Wniosek prosty albo tabaki te porostu zalegają na sklepowych lub ludzie wybierają tanie rozwiązania a z czasem porostu przyzwyczajają się do tego smaku.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2