redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Chapman Vanilla
Joh. Wilh. von Eicken GmbH
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Listopad 27, 2011)
Ocena ogólna 

4.2
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

1.0

słodziutka wanilia

Poprzeglądałem recenzje tej tabaki i jedyne, co mi chodzi po głowie to myśl, że ludzie nie potrafią żyć bez mentolu. Mentol tu, mentol tam... Żeby to była jeszcze mięta, która z odpowiednim smakiem tworzy synergiczne połączenie (poziomka z miętą Paula Gotarda!)... Tu nie chodzi o smak owoców, wanilii, kwiatów, czy czegokolwiek innego. Bez odświeżenia (nawet nikotyna nie gra tu pierwszych skrzypiec (chociaż pewnie do mózgu dostaje się w dosłownie sekundę)). Takie moje odczucia.
Tytoń i wanilia w pierwszym momencie wydały mi się dziwnym połączeniem... Ale w końcu takie połączenie występuje w przypadku fajki (nie papierosa! Fajki!) - waniliowy tytoń spalany przez fajczarza... Nie wątpię, że to co innego, ale teraz wcale nie myślę, że to dziwne.
Tytoń jest w tle, a wanilia jest słodka i wyraźna wiedzie prym w naszym nosie. Całe szczęście, że nie ma tu mentolu. Połączenie to tworzy w efekcie smród, którego doświadczyć można w Chapmanie mentolowym albo Virginii i Strongu, gdy w jakiś niewytłumaczalny sposób spotkają się w naszym nosie z mentolem. Jeżeli ktoś, kto lubi to połączenie czyta ten tekst to niech przyjmie moje przeprosiny. Jednak czuję, jak czuję, a nie czuję, jak nie czuję. ;)
Wracając do samej tabaki... Jest inna, niż wyżej wspomniane Chapmany, ale naprawdę bardzo przyjemna. To takie lody w tabaczanym świecie – słodkie i dla każdego jedzone w niedzielne, gorące popołudnie.
Smak utrzymuje się w nosie długo i jest jednolity przez cały czas.
Tabakiera... Jak to w Chapmanach – niezbyt ładna i ma łatwo urywające się zamkniecie.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- smaczna wanilia
- przyjemny tytoń w tle
- długo utrzymujący się aromat
- cena!
Minusy Tabaki
- tabakiera
- nie na co dzień
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or