redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Bursztyn z miętą
Paul Gotard Snuff
by Filek     Wrzesień 29, 2010    
(Updated: Luty 25, 2012)
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Braciszek poziomki

Poziomka z miętą to raczej kobieta z klasą – może jednak dziewucha? Owocowa i radosna, pełna świeżości gości w nosie. Jaki jednak jest jej braciszek?
Pękata buteleczka, niższa niż siostrzany produkt Paula Gotarda skrywa bursztyn – przynajmniej na stronie producenta jest napisane, że został do jej stworzenia użyty. Naturalny i polski. Tak piszą i ja im wierzę.
Jeszcze o samej tabakierze – buteleczka bez wątpienia musi otrzymać maksymalną notę. Duży drewniany, bejcowany koreczek na drobnej szklanej buteleczce prezentuje się wyśmienicie. Kiedy tak patrzę, jak wygląda stojąc przy poziomce myślę sobie, że mogłoby powstać nieco więcej takich tabakierek – albo chociaż jedna.
Zakupiłem ją wraz z chatami polskimi w celu nabycia produktów limitowanych (eh, a co z Dark Gotard's Wine? Jestem strasznie ciekawy, jaka jest ta tabaka). Wiedziałem, że w smaku może nie dorównać poziomce i tak też jest.
Po otwarciu dość sporo się wysypało – nie wiem, z czego to wynika, bo przy poziomce nie miałem tej niespodzianki, ale wszystko zostało spożytkowane w należyty sposób.
Mięta – dobra, naturalna. Rewelacyjna jak w poziomce (ciężko nie porównywać tych tabak). Mięte chyba każdy zna.
Bursztyn? Sam nie wiem. Nie da się powiedzieć, jaki to ma smak. Przywodzi na myśl bursztyn, choć nigdy nie miałem z nim do czynienia (?). Kojarzy mi się z Melisaną Klosterfrau, z dobrym alkoholem, a nawet z niezidentyfikowanymi cukierkami. Słodkie i niesłodkie – doprawdy specyficzne. Może po prostu bursztyn?
Warto spróbować, choćby po to, żeby przekonać się jaki jest. Cena adekwatna do wyrobu.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- rewelacyjny, unikatowy smak
- edycja limitowana
- tabakiera
- mięta jest zdumiewająco zgranym dodatkiem
Minusy Tabaki
- edycja limitowana
- zapach mógłby się dłużej utrzymywać w nosie
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or