redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Ozona President
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Marzec 15, 2012)
Ocena ogólna 
 
2.8
Ocena smaku 
 
2.5
Ocena opakowania 
 
4.0

lusterko i nic poza tym

Tabakiera... Eh, chyba jedna z bardziej charakterystycznych, jakie możemy spotkać. Trzy wyrazy i jeden maleńki znaczek na lustrzanym tle – może się podobać i mi się spodobało. Opakowanie stało się głównym powodem dla którego ja nabyłem i wraz z nieprzeciętnym wyglądem liczyłem na nieprzeciętną zawartość... Ale zanim napisze o zawartości to powiem, ze sama tabakiera nie jest tak fajna, jak można się dowiedzieć z krążących o niej opinii. Już gdy z gablotki trafiła do mych rak zauważyłem, ze jej tył jest czarny i całkowicie matowy, a dotyk plastiku też odbiera nieco efektu.
Lusterko ma jeden plus – jak ktoś ma tendencje do brudzenia sobie nosa to ono może mu pomoc, lecz niewiele czasu trzeba by nabrać wprawy w zażywaniu.
Tabakierę oceniam na cztery, ponieważ jest oryginalne, pomysłowe... Ale nie mogę patrzeć na nie, bo nie cieszy wzroku – nie chce patrzeć na siebie, ani na odwrócone otoczenie.
A, w słoneczne dni można odbitym światłem „wyświetlić” napisy tabaki na jakiejś – szkoda tylko, ze odwrócone ;)
Nie wiem, czy to wina tego, ze tabaka pochodzi z Czech, ale „zawleczkę” trzeba nieco rozciągnąć, żeby zaczepić o wystający „cypek”. Nie jest to niebezpieczne, ani niewygodne, ale myślę, ze warto wspomnieć. :)
Zawartość... Eh, tu tez zawód. Zwykła mentolówka z eukaliptusem i lekkim tytoniem. Nie jest specjalnie dobra, ani zła – po prostu przeciętna, zasługująca na trójkę. Sadzę, że Gletscher Prise jest lepszym wyborem – szczególnie, że jest tańszy.
Ta tabaka kosztowała mnie 10 zł, ale można na nią wydać nawet polowe tego. Dostępność... W Olsztynie znalazłem dwa miejsca, gdzie można ja nabyć, jest też w internecie, więc nie jest źle.
A sama nazwa... może pasować, bo wyczuwam w niej charakter „reprezentacyjny” - neutralna, na każdy nos... Na pewno nie skojarzyłbym jej z jakakolwiek elitarnością, chyba, ze można być elitarnie przeciętnym, ale to tez wątpliwe.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- lustrzana tabakiera
- smak jest ok
Minusy Tabaki
- smak jest ok, ale tylko ok
- cena w większości przypadków
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or