redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Ozona Snuffy Weiss
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Wrzesień 22, 2014)
Ocena ogólna 
 
1.3
Ocena smaku 
 
0.5
Ocena opakowania 
 
4.5

Nie oceniaj książki po okładce

Tabaka która nie jest tabaką.

Snuffy wpadł mi w oko jak sroce coś co się błyszczy, pudełko które było zauważalne odrazu po wejściu do miejscowego sklepu z akcesoriami tytoniowymi . Po dokonanym zakupie miła ekspedientka poinformowała mnie, że kupiłem tabakę bez tytoniu i w tym momencie mina mi zrzedła, a jak się okazało, że w dodatku jest to ‘biała’ tabaka to było tylko gorzej.

Niestety zakup dokonany klamka zapadła, więc nie mając innego wyjścia obejrzałem dokładnie tabakierke, okrągłe białe coś co na górze przypomina ściane wybudowaną z wielu małych cegiełek a złoty święcący się napis doskonale komponuje się z resztą pudełeczka, nie wiem czemu ale ta tabakierka jest w mojej opinii kobieca i bardzo dobrze wyglądała by w damskiej torebce.

Wróciłem do domu siadłem wygodnie, odkleiłem folie zabezpieczającą i wysypałem troszkę tabaki na swoją dłoń, zmielenie oceniam na średnie, kolor biały, jedynym problemem jest zbijanie się w grudki.
Wciągnąłem proszek w jedną dziurke i później drugą, no cóż zapach i aromat tej tabaki przypomina mi zmielone miętowe cukierki Polo, aromat owszem był intensywny, ale krótki i po kilku minutach nie czułem w nosie zupełnie nic.

Jest to pierwsza z Pochlowskich tabak która nie podchodzi mi w ogóle, możliwe jest to, że byłem do niej uprzedzony od samego początku, ale niestety raczej się do niej już nie przekonam i jako jedyny plus tej tabaki muszę uznać uroczą, damską tabakierkę.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Ładnie zaprojektowana tabakierka
Minusy Tabaki
- Brak tytoniu
- Słabo orzeźwiający aromat
- Bardzo krótki czas unoszenia się aromatu
- Przypomina cukierki
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or