redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Ozona Snuffy Weiss Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.7 (59)
37923   0   1   0   0   11

Recenzje użytkowników

17 reviews with 3 stars

59 reviews

 
(12)
 
(23)
 
(17)
 
(4)
 
(3)
Ocena ogólna 
 
3.7
 
3.6  (59)
 
4.5  (59)
Access restricted to members. To continue register or
Powrót do pozycji
17 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2 3 4  
Sortowanie 
 
(Updated: Październik 07, 2012)
Ocena ogólna 
 
3.1
Ocena smaku 
 
3.0
Ocena opakowania 
 
3.5

OZONA SNUFFY WEISS

Ozona Weiss jest produktem tabako podobnym, a ponieważ nie zawiera tytoniu, ciężko będzie ja opisać , więc proszę o wyrozumiałość. Walory smakowe ograniczają się do jednej nuty, a mianowicie słodkiego mentolu. Nie odczuwamy po niej spływu, gdyż jest to wyrób na bazie cukru winogronowego. Dodam jeszcze, że jeśli skosztujemy odrobiny, to zauważymy, że jest faktycznie słodka. Sam mentol jest bardzo dobry. Idealna na katar, chociaż nie zawiera tytoniu, co jej jest największym minusem. Jej zażywanie wśród ludzi może się okazać troszkę niebezpieczne, dlatego że jest biała, a według społeczeństwa, wszystko co jest białym proszkiem i można to wciągnąć, musi być narkotykiem. Sam na własnej skórze się o tym przekonałem. Może teraz parę słów na temat pudełka. Opakowanie typu Ozona Raspberry, z tym wyjątkiem, że jest sześciogramowe i zrobione nie z metalu, a z plastiku. Mimo tego tabakierka jest bardzo przyjemne dla oka i dlatego skłoniła mnie do jej zakupu. Tak jak wspomniałem wcześniej nasz proszek jest biały i słodko mentolowy. Konsystencja przypomina spożywczy cukier puder. Wiem, że to określenie nie jest fachowe, ale inaczej nie umiem tego zdefiniować. To będzie w sumie tyle, dziękuję, pozdrawiam.
Wasze zdrowie. Snuff!
P.S : Dałem za nią 7 zł. Trochę dużo jak za wyrób bez tytoniowy.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Pomaga na katar
- Ciekawa tabakiera
Minusy Tabaki
- Brak tytoniu
- Cena
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
3.4
Ocena smaku 
 
3.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Toż to nie jest tabaka.

Nie rozumiem, czemu 'biała tabaka' nazywana jest tabaką... Podstawą tabaki jest zmielony tytoń, którego 'biała tabaka' nie zawiera. Cóż. Pamiętam swoje pierwsze spotkanie z tym wynalazkiem. Spragniona tabaczanej rozkoszy spotkałam znajomego tabaczarza, który poczęstował mnie tym "czymś". Zabrałam pudełko (które jest na prawdę śliczne) i poszłam w ustronne miejsce. Wysypałam trochę i - cóż to. Biała tabaka. Moje zdziwienie było nieopisane, choć słyszałam o białej tabace to i tak mnie zaskoczyła. Po zażyciu moją pierwszą myślą było "Kur... to smakuje jak rozkruszone tic-taki" i rozczarowana oddałam opakowanie koledze. Nie mówię, że 'biały wynalazek' jest zły, bo to nie prawda. Jest to słodki orzeźwiający proszek, jednakże to nie zasługuje na miano tabaki. Beztytoniowa tabaka to nie tabaka. Czy jeśli coś wywołuje u nas podobne działanie okazuje się tym samym? Farmaceutyczna tabaka służy tylko do przeczyszczania nosa. Tabaka tytoniowa służy do zaspakajania potrzeb, delektowania się i korzystania z niej w celach nie medycznych.

Polecam spróbować (tak z ciekawości) ale nie nadaje się do długotrwałego zażywania.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- ładna tabakierka
- barwa
- zapach
Minusy Tabaki
- To nie jest tabaka
- Brak tytoniu
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
3.4
Ocena smaku 
 
3.0
Ocena opakowania 
 
5.0

The Wall

W najpopularniejszej w naszym kraju tabaczanej serii nie mogło zabraknąć tabaki białej. Ozona Snuffy Weiss, to produkt całkiem dobry. Smaczny, mocny (ale nie przesadnie) mentol, identyczny z tymi, znanymi z większości tabak niemieckiej firmy. Orzeźwia i wprawia w dobry nastrój. Może służyć jako aperitif dla mocniejszych snuffów, można równie dobrze zażywać go solo. Na uwagę zasługuje chyba najpiękniejsza tabakiera, ze wszystkich Pöschli: przepiękny, delikatny rzucik w cegiełkę jako tło (kojarzy mi się z okładką płyty "The Wall" grupy Pink Floyd) oraz złoty napis kursywą - cudo! Warto kupić tę tabakę, choćby dla pudełeczka.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- całkiem smaczna i orzeźwiająca,
- piękna tabakiera,
Minusy Tabaki
- brak tytoniu :)
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Luty 29, 2012)
Ocena ogólna 
 
2.6
Ocena smaku 
 
2.0
Ocena opakowania 
 
5.0

kolejna ładna tabakierka

Coś dziwnego – nie wiem, jakie to funkcje ma spełniać. Promocyjne? Być produktem dla nieletnich? Zarobkiem na cukrze? Poza celem produkowania tego czegoś można podumać tylko nad jednym – nie jest to smak, ani tabakierka tylko tradycja i istotą „białej tabaki”. Ta tabaka, a w zasadzie wyrób tabakopodobny nie ma ani ciekawego smaku, ani charakteru, ani nic przyciągającego poza wyglądem.
Cukier winogronowy i mentol – dwa składniki udające tabakę. Nawet nieźle im idzie, ale wydaje mi się niemożliwe, żeby dorównały czołowym produktom tytoniowym. Przynajmniej bez zabójczej chemii.
Ten produkt to coś, co można nabyć i traktować jako ciekawostkę, a nie coś, co ma być zamiennikiem dla prawdziwej tabaki.
A teraz sama tabaka... Albo jeszcze przedtem tabakiera. Jak już ją trzymałem to wydała mi się jeszcze ładniejsza, niż na sklepowej wystawie. Okrągła, podobna do innych „puszkopodobnych” okrągłych Ozon. Na wypukłych, białych „minicegiełkach” są jeszcze bardziej wypukłe napisy „Ozona Snuffy Weiss”, korona przypominająca figurę szachową i obwódka. Elementy te pofarbowano na złoto. Naprawdę bardzo ładna tabakierka.
Jak już wysypiemy na dłoń zawartość to widzimy... to, czym ta tabaka jest – biały cukier. Nadzwyczaj biały. Sądzę, że im ciemniejsza karnacja tym wydaje się ładniejszy za sprawą kontrastu.
Po zażyciu czuć lekki mentol i cukier. Zapach nie utrzymuje się w nosie długo. W zasadzie tylko tyle. Tabaka (tabaka?) nie ma nic do zaoferowania, ale też nie odrzuca.
Rozpuszcza się w nosie i wchłania. Jak wiadomo nie od dzisiaj rafinowany cukier to biała śmierć, więc mimo braku nikotyny wcale nie jest taka zdrowa. ;) Zresztą, prawdziwa tabaka nie ma tyle nikotyny, żeby się tym w jakikolwiek sposób przejmować.

Jakbym miał odjąć w ocenie smaku tej tabace za nietradycyjność i brak tytoniu to męczyłoby mnie trochę sumienie.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- tabakiera
- biel tego produktu
- nie jest zła
Minusy Tabaki
- cukier
- smak
- brak tytoniu
- brak tradycji
- wyrób tabakopodobny
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
3.4
Ocena smaku 
 
3.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Słodka, beztytoniowa ozonka :)

Szczerze mówiąc kupiłem tę tabakę z ciekawości.. Powiem, że nie byłem strasznie zawiedziony. Tabakierka bardzo ładna, cieszy oczy.. Nawet dobrze odświeża. Ale dosłownie kilka minut po zażyciu nie czuć w ogóle aromatu.. Na dodatek można zażywać kilkanaście razy dziennie, nie czując zaspokojenia, niszcząc sobie tylko śluzówkę.. Kiedy zażyjemy tabaki tytoniowej od razu czujemy nawet małą ilość nikotyny i myślimy sobie: " Kurde, starczy potem zażyję, co za dużo to nie zdrowo". Tę tabakę, a raczej wyrób tabako podobny zdarzało mi się zażywać kilka razy co parę minut.. Nie polecam. No i jeszcze najgorsza wada. Przez obecność cukru tworzą się grudy, przez które ciężko jest wysypać tabakę na rękę, gdyż taka jedna większa grudka potrafi zatrzymać dopływ magicznego proszku i już musimy trząść i uderzać tabakierą. Jednakże aromat jest przyjemny oraz tabakierka naprawdę cieszy oczy. Podobno ten wyrób można wykorzystywać jako dobre dopełnienie do mieszanki z inną tabaką.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Dość dobrze odświeża
-Gdy spłynie do gardła to nie taki problem, gdyż jest słodka
-Ciesząca oczy tabakierka
Minusy Tabaki
-Biały kolor często źle kojarzy się innym
-Robią się grudki, utrudniające zatabaczenie
-Nie ma tego "czegoś", co mają tabaki tytoniowe
-Zapach szybko przemija..
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
17 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 5  
1 2 3 4