redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Raspberry
Raspberry Hot
Samuel Gawith
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.3
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

3.5

Raspberry

Nadeszła już pora, aby opisać SG Respberry. Jakoś długo zabierałem się do tego. Co nadchodziła myśl "tak już mogę ją opisać" pojawiało się totalne lenistwo i już myslałem, że będę tą recenzję odwlekał w nieskończoność, ale dzisiaj się zdeterminowałem i oto właśnie piszę. ;)
Malina od Samuela Gawitha jest typowo angielskim wyrobem. Otrzymujemy jasnej barwy tabakę o drobnej i suchej konsystencji. W sumie nic nowego, żadne zdziwienie. Często pojawiają się małe kulki. Jednak wystarczy wstrząsnąć tabakierą przed zażyciem, by problem zniknął. Kulka jak wyleci lubi stoczyć się z dłoni.
Tabakierka też jest większości dobrze znana. Bardzo ładnie się prezentuje, jest dobrze dobrana kolorystycznie i przyciaga oko w swej prostocie. Jednak mój egzemplarz ma dość spory minus. Już kiedyś nie raz o tym czytałem, aczkolwiek spotkało mnie to po raz pierwszy. Mianowicie suwak otwiera się tylko do połowy. Z drugiej strony można uznać to za plus, bo raczej cięzko nasypać przypadkowo kopiec.
Odnośnie aromatu raczej nie spodziewałem się żadnych niespodzianek. Kupiłem tabakę o zapachu malinowym i tak właśnie jest. Przyjemny, delikatny, a dodatkowo intensywny aromat. Początkowo był bardzo chemiczny i duszący. Z czasem jednak chemiczność uleciała i zrobiło się bardziej naturalnie. Jednak przy częstym zażywaniu może okazać się męcząca. Co dziwne cięzko tutaj wyczuć specyficzny dla tabak z Kendal aromat tytoniu. Brak tutaj tego "kurzowatego" aromatu, który jest znakiem rozpoznawczym Samuela Gawitha. Może musi się jeszcze lekko przewietrzyć? Jednak pomimo tego jest dobrze i tego można było się spodziewać.
Po zakupie nie czuję się rozczarowany. Zachwytu też jednak brak. Dostałem to czego oczekiwałem, w dobrej cenie o dobrej jakości. Polecam z czystym sumieniem.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Przyjemny aromat
- Nazwa odzwierciedla zawartość
- Angielskie zmielenie
Minusy Tabaki
- Nie otwierający się do końca suwak w tabakierze
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or