redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Mandarin
Mandarin Hot
Samuel Gawith
by Filek     Sierpień 10, 2010    
(Updated: Kwiecień 23, 2012)
Ocena ogólna 

4.2
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

5.0

Przedwiośnie

Po mroźnej i przygnębiającej zimie nadeszły w końcu, długo oczekiwane, pierwsze, nieśmiałe podmuchy cieplejszego wiatru. Można było rzucić w kąt czapkę i szalik, a płaszcz z podpinką zakopać w czeluściach szafy. Dobrze. Muszę przyznać, że atmosfera globalnego, wiosennego ocieplenia wpłynęła ożywczo i na mnie. W miejscowej trafice zastanawiałem się długo, kręcąc nosem na widok ciężkiej Amostrinhy i lodowatego Alpen Prise’a. W końcu, wybór padł na Mandarinę (nie mylić z TĄ Wiśniewską), nowość od Samuela Gawitha. Produkt okazał się być snuffem mocno uśrednionym – w pozytywnym tego słowa znaczeniu – takim dla każdego i o każdej porze. Nie aspiruje do miana tabacznego Graala, nie poraża ponadprzeciętną mocą, nie wywyższa się nadmiernie skomplikowanym składem czy piętrowym aromatem. Ot, taki wieczorowy czasoumilacz, na dłuższą metę nieco nużący ale dość przyzwoity i, co ważne, smaczny. Mandarynkowy aromat jest dobrze oddany, lekko słodki, bardzo soczysty. Tytoń ma barwę jasną, jest zmielony drobno, suchy. Tabaka dobra, aczkolwiek nigdy nie odważyłbym się nazwać ją wybitną, genialną lub kultową. Dobra i już, a na pewno warta spróbowania, głowę daję że znajdą się i tacy, których ten rześki aromat bezgranicznie zauroczy. Duży plus za tabakierę, Samuel Gawith w końcu przełamał monotonię biało-czerwonych etykiet i dla każdego ze smaków sporządził oddzielną grafikę. Z marketingowego punktu widzenia, to bardzo dobry ruch, tym bardziej że nowe tabakierki są naprawdę ładne i mocno zachęcają do spróbowania zawartości. Skusiło i mnie. Nie żałuję. W przyjemną estetykę przedwiośnia Mandarin wpisuje się jak ulał.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- ciekawy, ożywczy i aromatyczny smak,
- bardzo przyjemna w odbiorze,
- estetyczna tabakiera,
- produkt wysokiej jakości,
Minusy Tabaki
- brak,
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or