redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Mandarin
Mandarin Hot
Samuel Gawith
by Filek     Sierpień 10, 2010    
Ocena ogólna 

3.4
Ocena smaku 

3.0
Ocena opakowania 

5.0

MANDARIN

Samuel Gawith, firma znana i ceniona nie tylko przeze mnie, ale przez miliony ludzi za swoje wyroby tabaczne jak i fajkowe itp. Stojąc w tabakierce kolo Bagateli i uzupełniając zapasy tabaczane dostrzegłem w rogu gablotki 10 gramowe, pomarańczowe opakowanie od właśnie SG (Samuela Gawitha). Pomyślałem: „czemu nie mandarynka? Pewnie będzie znakomita tak jak np. jabłuszko albo truskawka od tego producenta”. Kiedy wróciłem do domu, odpaliłem serwis Top25Snuff wyszukałem daną tabakę, którą jest SG Mandarin przeczytałem, recenzje i pomyślałem, że będzie całkiem niezła. Po chwili szczypta ląduje w mojej tabakierce anatomicznej, nachylam się do reki i Snuff ! Szok ! Ej co to ma być to SG? Odruchowo popatrzyłem na tabakierkę i faktycznie SG Mandarin. Tabaka w smaku przypomina pryskaną skórkę od mandarynki, pachnie identycznie jak taka dajmy na to mandarynka ze spożywczego z Tesco. Tego się nie spodziewałem. Liczyłem na bardzo słodziutką delikatną, gdzieś w tle szumiącą mandarynkę, a dostałem samą skórkę i to w dodatku pryskaną… Feee … Myślałem, że to może takie złudne początkowe wrażenie, że muszę się z tym produktem bardziej oswoić, ale jednak nie. Skończyło mi się całe opakowanie i dalej czuję w nosie ten cierpki, momentami bardzo mdły smak skórki od mandarynki. Zadziwiło mnie również to, że zapach tytoniu jest bardzo słabo wyczuwalny i ta mandarynka gra tu pierwsze skrzypce. W większości SG zapachem przewodnim jest rewelacyjny tytoń, a zapach pomocniczy pięknie podkreśla znakomity tytoń w tym wypadku tak jak mówię, jest całkowicie zdominowany przez mdłą skórkę. Konsystencja tej tabaki jest standardowa, czyli jasny brąz dość drobno zmielona i sucha. Zapakowana jest w 10gramową tabakierkę z pomarańczową etykietką, na której znajduje się zachęcający rysunek mandarynek. Tabakierka na boczny suwaczek, standardowa dla SG jak i Bernarda. Tabaka nie spływa boleśnie. Cena jaką za nią dałem to 7 zł . Produkt moim zdaniem w sumie dla każdego ale ten smak trzeba lubić . Mi osobiście nie podszedł do gustu. To ode mnie na tyle i Wasze zdrowie ale nie z Mandarinem, ale z Elmosem :)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Tytoń
- Cena
- Tabakierka
- Nie spływa drastycznie
Minusy Tabaki
- Skórka od mandarynki w dodatku pryskana ,a nie soczysta mandarynka
- Momentami mdła
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or