redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Wild Duck Hot
Samuel Gawith
by Filek     Sierpień 10, 2010    
Ocena ogólna 

3.7
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

4.5

Rozczarowanie

O tabace przeczytałem w recenzji znakomitego, choć bardzo prostolinijnego Viking Spear. Postanowiłem więc natychmiast zamówić to cudo. Moje rozczarowanie było niestety ogromne. Spodziewałem się mieszającej się feeri zielonej świeżej mięty z ostrą miętą pieprzową. Zilonej mięty niestety specjalnie nie wyczuwam, pieprzowa za to przebija się wyraźnie. Pod spodem niestety wyczuwalny jest nieciekawy zapach tytoniu. Mi na myśl przywodzi zatęchły staw i kurz spod szafy. Na plus wybijają się ciekawe nuty wilgotnej ziemi które z miętą komponują się doskonale.

Razi neistety bardzo wyczuwalny amoniak z puszki. W nosie raczej znika, ale ciągle pozostaje ten nieuchwytny nieprzyjemny aromat. Może trafiłem na puszkę którą ktoś w ecenzji określił jako "pachnącą starym zakurzonym kapciem". Taką jednak mam i raczej z niej nie korzystam. Chętnie częstuję znajomych swoimi tabakami i tej jedynej nikt nie ma ochoty spróbować :)

Tabaka ma bardzo fajne zmielenie średniodrobne zmielenie, puszystą konsystencję, lekką wilgotność. Szkoda, że coś tutaj nie zagrało. Puszeczka idealna, półówkę odejmuję, bo do ideały Rosińskiego puszkom trochę brakuje :)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Ciekawa mięta
Dobre zmielenie i wilgotność
Dobra puszka
Minusy Tabaki
Bardzo dużo nieprzyjemnego amoniaku
Zapach zakurzonego tytoniu
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Alaundo Napisane przez Alaundo
Maj 01, 2015
Rozczarowanie wynikające z braku mięty zielonej wynika z niewłaściwego źródła informacji. W recenzjach tej tabaki nie ma nic o mięcie zielonej. Sam producent też tego nie podaje. Amoniak jest wyczuwalny tylko na początku i szybko się ulatnia. Radzę dać "odetchnąć" tabace, zostawić otwartą puszkę na jakiś czas, a nieprzyjemny zapach zniknie.
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1