redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Obniżenie Węgrowskie
Synchro
by Administrator     Luty 22, 2011    
(Updated: Styczeń 11, 2012)
Ocena ogólna 

4.3
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

3.5

Polska Jagodka

Pierwsze zażycie i... wyśmienita jagoda. Cudo. Mogłem śmiało powiedzieć, że Alpina wysiada. Mimo alojzowej konsystencji i barwy smak był bardziej soczysty i intensywny. Wyodrębniona z polschowskiego lasu zamkniętego w tabakierze Alpiny jagoda nasycona barwami smaku z pięknie scaloną z miętą. Tak mógłbym powiedzieć, ale to polska jagoda z polskich krain, z krainy leżącej na Mazowszu.
Jest jednak jeden mankament. W pewnej recenzji czytałem, że jagoda po pewnym czasie zmieniła się w pastę do zębów. Potwierdzam istnienie tego zjawiska i trafność skojarzenia. Jagoda jednak nie znika, a podobnego rodzaju „zmęczenie” lasem miałem również w przypadku Alpiny.
Wniosek jest z tego taki: nie za często. Za oszczędzaniem przemawia też fakt, że jest to edycja limitowana.
Smak na cztery, tak samo, jak i Alpina. Jeżeli ktoś ubóstwia owocówki albo lubuje się w Alpinie to śmiało może dodać gwiazdkę uzupełniając ocenę do jej górnego limitu.
Tabakiera i dystrybutor są jak w przypadku Paula Gotarda. Przypominają tabakierę Radforda (ale bardziej zgrabną – lepszą). Jest to tylko czwórka, ponieważ tabakiera w specjalny sposób nie urzeka (choć polska chata na frontowej naklejce naprawdę cieszy).
Ta tabaka, nie jak, np. w przypadku recenzowanego przeze mnie Brasil Feinst, pada ofiarą niezbyt elastycznej skali gwiazdek. Cztery to za mało, ale jednak do piątki za daleko. Aż smutno.
Czy polecam? Oczywiście. Polska, smaczna i limitowana.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- smaczna jagoda
- edycja limitowana
- praktyczna, ładna tabakiera
Minusy Tabaki
- jak się przesadzi jagoda znika
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or