redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Równina Radomska
Synchro
by Administrator     Luty 22, 2011    
(Updated: Listopad 27, 2011)
Ocena ogólna 

3.3
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

2.5

Mięta z polskich krain

Tabaka trafiła w moje ręce m.in. wraz z Obniżeniem Węgrowskim. Sądziłem, że czarna jagoda będzie moją faworytką w stosunku do tego produktu, ale tak nie jest. Po jakimś czasie jagoda straciła nieco na uroku, a mięta dalej cieszy.
Jak wygląda? Nieco ciemniejsza, niż jagoda (która z kolei jest jak Alpina), ale ma to samo zmielenie. Od czasu do czasu z tabakiery wylatują zielonkawe skrawki – jakby fragmenty igliwia.
Potrafi zakręcić w nosie, ale jeżeli przesadzimy – ale o to raczej ciężko, o ile nie sypiemy ilości, którą trzeba mierzyć w gramach.
Mięta. Tylko i aż, ponieważ jest to najbardziej naturalna mięta, jaką dane było mi kiedykolwiek próbować (nie licząc listków prosto z krzaczka). Przypuszczam, że każdy zna miętę, więc... To wszystko.
Tabakiera jak w przypadku Paula Gotarda (zapewne za sprawą tego samego dystrybutora). Jakość wykonania nalepki jest straszna – nie wiem, jak to możliwe, że ktoś dopuścił do czegoś takiego. Niestety mimo praktyczności oceniam ją tylko na trzy.
Czy polecam? Jeżeli koneserem tabak miętowych, to spróbować musisz. Kolekcjonujesz tabakiery? Koniecznie musisz nabyć, ponieważ jest to edycja limitowana, a zatem mogą zniknąć z rynku w każdym momencie i najprawdopodobniej nie będzie szans na ich powrót. Fajerwerków nie ma mimo to.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- mięta, mięta, mięta...
- praktyczna tabakiera
- edycja limitowana
Minusy Tabaki
- nalepka na tabakierze
- edycja limitowana
- niezainteresowani miętą niekolekcjonerzy tabakier zadowolą się ozoną spearmint
- mogłoby być intensywniej
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or