redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

French Carotte
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Lipiec 06, 2011)
Ocena ogólna 

3.4
Ocena smaku 

3.0
Ocena opakowania 

5.0

Kwiatowe mydelko

Kolejna tabaka WoS'a, więc i taka sama tabakiera. Mimo tego, ze wszystkie są takie same to... nie są identyczne. Brzmi to trochę dziwnie i w sumie jest nonsensowne. Przyznaje. Na mojej tabakierze WoS'a, akurat tej nie ma, np. napisu „Made in UK”, a „EST. 1737” jest słabo widoczne i wyśrodkowane. Tabakiery różnią się tez zielona obwódką i żółcią tła, na której jest anglik (no, jakaś postać) zażywająca tabakę z palców. Mam też jedną z polską naklejką albo tylko wyprodukowana na potrzeby eksportu do naszej ojczyzny zawierającą informacje - ostrzeżenie dotyczące tytoniu.
Stad wyszło mi to, że są takie same, ale nie identyczne.
Przy poprzednich recenzjach WoS'ow tabakiery oceniłem na 4, ale wcale mimo różnic między nimi nie mam problemów z wystawieniem oceny tej tabakierze.
Trochę nonsensownego gadania, ale co jest w środku? Mydełko, kwiatowe mydełko. Przynajmniej jest tak na początku, potem te warzenie znika... albo nie.
Przy pierwszym kontakcie czułem właśnie coś pomiędzy mydłem, a płynem do płukania tkanin. Jednocześnie było przyjemnie, bo kwiaty są naprawdę „smakowite”, jeżeli można akurat tak powiedzieć nie będąc krową. Ich smak jest intensywny, ale nie każdemu może przypaść do gustu. W połączeniu z niemożnością przywyknięcia do wrażenia lekko tłustej jamy nosowej może być to wybitnie mdłe. Mentolu i mięty tu nie ma – te składniki mogłyby pomoc, ale tez popsuliby smak ludziom, którzy nie maja powyższych odczuć. Zawsze można kombinować z mieszankami, ale... Sadze, ze lepiej po prostu odstawić, a jeżeli nie jest się pewnym co do własnego gustu w tym kierunku to lepiej nie kupować. Gdzieś było określenie „syndrom poeschl'owego nosa” (lub podobne) – jeżeli cierpimy na taki to zdecydowanie nie polecam.
Do codziennego zażywania również się nie nadaje, a o odświeżeniu nie ma mowy.
Podsumowując: Dobry i solidny smak, ale może być mdły i nienaturalny.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- intensywny, mocny zapach
- brak mentolu i tym podobnych "zakłócaczy"
Minusy Tabaki
- może być mdła
- nie dla każdego
- nie nadaje się na co dzień
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or