redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Raspberry Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.8 (13)
8165   0   1   0   0   3
 

Informacje o tabace

Producent
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd

Parametry tabaki

Smak tabaki
Malina
Waga tabaki
5 g.
Opakowanie
metalowe

Wilsons & Co (Sharrow) Ltd

Recenzje użytkowników

13 reviews

 
(5)
 
(4)
 
(2)
 
(1)
 
(1)
Ocena ogólna 
 
3.8
 
3.8  (13)
 
3.6  (13)
To write a review please register or
View all reviews View most helpful
Ocena ogólna 
 
4.4
Ocena smaku 
 
4.5
Ocena opakowania 
 
4.0

Mentolowocowość !

No! Nie przepadam za owocówkami, ale takie rzeczy, to ja chętnie!
Ktoś napisał, że po otwarciu czuć tę tabakę proszkiem do prania. Faktyczie, jest w tym sporo prawdy, ale dłuższe obcowanie z WoS'ami nauczyło mnie, ze niemal wszystkie ich produkty potrzebują krótszego lub dłuższego leżakowania. W przypadku Maliny był to, o ile dobrze pamiętam, prawie miesiąc nieruszalności... I powiem jedno- warto było czekać :)
Owoc i tak nie pachnie stuprocentową naturą, ale nie oszukujmy się: nie jest to produkt malinowy, a rzecz 'o aromacie maliny'. I aromat ten wyraźnie czuć, jeśli pozwolimy trochę przygasnąć POTĘŻNEMU mentolowi.

No właśnie, mentol.
Na opakowaniu powinno być wyraźnie zaznaczone, że jest to wyrób mentolowocowy, bo polarny kick niejednemu chojrakowi wyciśnie z oka łzę albo i cały ich potok. Właściwie, trudno tu nawet mówić o 'dodatku' mentolu, bo zanim tabaka podwietrzeje chłodzisko gra tutaj pierwsze, drugie, trzecie i czwarte skrzypce. Później jednak, gdy aromaty nieco się zbalansują, mentolowa baza czyni z WoS'a Raspberry świetną tabakę codzienną, na każdą porę roku.

Podsumowując- Raspberry nie jest jakimś tam kupażowym cudem. Jest tu tylko smaczna malina i mocno, mocno mentolowe tło. Mimo wszystko, ta prosta całość potrafi ucieszyć na tyle, by zostać stałym daniem w jadłospisie niejednego tabacznika.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- soczysty owoc
- tona chłodu
- przesoczysty owoc
- cała tona chłodu
Minusy Tabaki
- chyba tylko jeden: musi swoje odstać
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Ocena ogólna 
 
4.8
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Raspberry

Kupiłem z paroma kumplami, więc od razu trzeba było otworzyć i spróbować. Komentarz zgodny. Smakuje jak proszek do prania. Początkowo. Potem smak jest coraz lepszy, aż dochodzi od znośnego. Najlepiej snuffać w pomieszczeniu, i od razu wyjść na powietrze, wtedy mentol od razu zaczyna być wyczuwalny jako orzeźwienie, a malina unosi się i koi zmysły. Tabaka taka sobie. To pierwsze wrażenie.

Skoro ją kupiłem, wypada skończyć, bo nie zwykłem wyrzucać snuffa. No i tak sobie snuffam przez kolejne dwa tygodnie i zauważyłem pewną zależność. Im snuffa było mniej, tym był bardziej aromatyczny, bardziej malinowy i w związku z tym mniej mentolowy. Zapach był wyczuwalny kilka razy mocniej niż na początku. Nie wiem co się stało, ale można powiedzieć jeżykiem mat-fizu, że smak zmienia się odwrotnie proporcjonalnie do zawartości pudełka. im go mniej, tym lepszy. Po jakimś czasie, gdy częstuje kumpli, znajomych bądź obcych, i składa się tak, że akurat mam mniej snuffa w tabakierce, wszyscy się zachwycają. Jest naprawdę genialna, i chyba najlepsza jaką w życiu snuffałem. Widzę, wiele komentarzy i recenzji ze średnimi ocenami, i całkowicie się nie zgadzam. Początek fakt, średnia. Ale potem... miód malina. Z tej fascynacji, planuję zakup pół kilogramowej paczki z oficjalnej strony i sklepu WoS.

pozdrawiam

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+drobno mielona
+aromatyczna
+angielska
+++smak
Minusy Tabaki
-początkowy smak jest troszkę odstraszający
-opakowanie, wolałbym dostać opakowanie jak z ozony, ale z czasem jak tabaki jest mniej, jest nawet do zniesienia
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Sierpień 24, 2011)
Ocena ogólna 
 
2.6
Ocena smaku 
 
2.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Raspberry

Nie! Znów to samo... W przypadku Honey Menthol i Cherry Menthol drugi człon nazwy powinien być w zasadzie pierwszym. Całkowicie chłodzi, paraliżuje i zagłusza to, czego w danej tabace powinno się szukać.
W przypadku Raspberry w ogóle tej części nazwy nie ma, ale mentol jest. Choć wydaje się, że jest to raczej hybryda miętowo-mentolowa to niestety nadal tego mentolu jest za dużo. Znów przysłania landrynkowe maliny, które stanowią tło, gdy powinno być odwrotnie!
Czuję się oszukany, bo w przypadku dwóch wyżej wymienionych tabak byłem poinformowany i nie spodziewałem się takiej niespodzianki! Raspberry Menthol, a w zasadzie Menthol Raspberry...
Malina... jest landrynkowa, niechemiczna. Nieco inna, niż, np. w Ozonie Raspberry, bo bardziej soczysta. Gdyby tylko mentol stanowił dopełnienie jak we wspomnianym produkcie Poeschl'a...
Ajaj, jestem trochę niezadowolony, ale mimo tego nie powiem, żeby tej tabaki nie zażywało się przyjemnie. Jest lekka, łatwa w odbiorze, choć mocna. Składniki są oczywiście pierwszej jakości...
Trzy!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- dobre maliny
- wysoka jakość
- ogólnie to jest "smakowa"
Minusy Tabaki
- mentol przysłania główny smak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 08, 2011)
Ocena ogólna 
 
3.4
Ocena smaku 
 
3.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Jakoś mało tego raspberry...

Niestety, blend niezbyt udany. Nuta pieprzowej mięty zdominowała malinową - i po co? Nie lepiej byłoby pozostawić sam owoc? Co do reszty - typowy WoS: sypki, suchy, drobno zmielony, mocny, oldschoolowa puszka.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- anglik,
- tabakiera,
Minusy Tabaki
- po kiego grzyba ten mentol?
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 08, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Malina

O tabakierze Wosu już raz pisałem, więc pozwolę sobie skopiować to co już wcześniej pisałem w innej recenzji :P

Zacząć trzeba od tabakiery. Małe, poręczne, dobrze wyglądające metalowe pudełeczko. Wielu na nią narzeka, ale nie ja. Bardzo przypadło mi do gustu. Jedyna wada tej tabakiery, to trudność korzystania z niej w plenerze, a wiadomo, tabaka najlepiej smakuje na świeżym powietrzu. Bardzo łatwo ją wtedy wysypać. Drugi problem polega na tym, że podczas brania szczypty, również nie trudno o jej wysypanie. Ja rozwiązałem ten problem poprzez nakładanie sobie tabaki na dłoń za pomocą małego nożyka.


Zawartość tabaki jest... ciężko powiedzieć, jest ani jasno brązowa, ani też ciemno brązowa. Prawda jak zwykle leży po środku. :) Pierwsze wrażenie przy wąchaniu tabaki, to świetny, wyraźny zapach malin. Lecz po właściwym wciągnięciu, zapach już nie jest zbyt wyczuwalny i gdy myślisz, że najlepsze już minęło to tabaka się "uaktywnia" i wszędzie czujesz maliny (świetne uczucie). Na dodatek tabaka, ma też tendencję do pojawiania się znikąd i potrafi zaskoczyć swoją obecnością nawet kilkadziesiąt minut po wciągnięciu. To z pewnością duży plus. Niestety przy kolejnych wciągnięciach zapach nie dorównuje już temu co czułem za pierwszym razem, mimo wielu prób. Dopiero po kilkudniowej przerwie od tej tabaki, udało się poczuć dokładnie to co pierwszego dnia. Ta wada przekreśla ten snuff jako tabakę "na co dzień". Ale zażywając ją raz na jakiś czas, sprawdza się świetnie Trzeba też dodać, że tabaka jest dosyć delikatna, więc nie ma obaw, że doprowadzi nas do płaczu lub wywoła kichanie. Tak więc towar wychodzi na plus i można ją śmiało kupować, a nawet jeśli nie przypadnie nam do gustu, to fortuny nie stracimy, bowiem tabaka nie powinna kosztować więcej niż 5 złotych.

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
Zobacz wszystkie recenzje użytkowników
e-max.it: your social media marketing partner